راهنمایی برای vps و راهنمایی برای نصب نرم افزار های لازم

موفق باشید، اما آیا میدونید آخرین نسخه کی ریلیز شده‌ و آیا اصلا کسی روش کار میکنه یا نه؟

بله اواخر 2016
هنوز دیپریکیت نشده . چند نفر دارن روش کار میکنن تا ریلیز 0.4 رو بدن … اما هنوز …

در کل خوشبینم بهش: )

وقتی میگین دارند تلاش میکنند یعنی فقط دارن بهش فکر میکنن یا جایی هست که کد پنسیل نگهداری و بروز میشه؟

والا رو خود پنسیل نمیدونم . اما فورک شده…
در کل مدلی ک داشت پیش میرفت رو میپسندم . از نظر مینیمال بودن …

منم ازش خوشم‌میاد اما انگار خیلی وقته که دیگه روش کار نمیشه و کلا‌ stop شده، بیش‌از یک ساله، مگر اینکه من اطلاعاتم اشتباه باشه

نه درسته . متاسفانه زیاد اکتیو نیستن . .

اینم نظرمو جلب کرده بود مدت زیادی

امیدواریم ادامه پیدا کنن: )) یه چیزی مثل wsgi پایتون برای راست خیلی ضروری به نظر میرسه تا چهارچوب ها و فریم ورکای راحت تری بر مبناش بوجود بیان

Gotham رو هم یه تست بکن

کامیونیتیش در چه حد شده ؟ بیشتر این فریم ورکا بخاطر شخصی بودن … و مشغله فرد سازنده به این روز افتادن … .

Gotham داکیومنت خوبی داره، و در جای خیلی مهمی تولید و استفاده میشه

راستی من این چیز شگفت انگیز رو هم دیدم : )

همون توکیو(مینی) http ک رنک ۲.۵ میلیونی ثبت کرده هستش…

بر اساسش (و با راست) ایونت لوپ Asyncio رو پیاده کردن (اگه با فریم ورکا یا خود asyncioپایتون کار کرده باشید … میدونید ک با یه خط کد میتونید ایونت لوپشو با uvloop جایگزین کنید و حدود۲تا۳برابر پرفورنتس و کانکارنسی بیشتری بگیرید) … اینم یه جایگزین دیگه برای ایونت لوپ asyncio و uvloop برای پایتون

این پست خیلی از موضوع خارج شده، بهتره پست جدید باز بشه، بله با tokio آشنایی دارم

بسیار عالی :+1:

Rust یک زبان کمپایل شده سیتسمی مثل c هست که بدلیل طراحی خوب، مدیریت حافظه و safty در زمان کمپایل باعث حل شدن سختی های زیادی شده و در ضمن نیازی به gc در رانتایم نداره،‌ زبان هایی مثل c و rust به صورت طبیعی سرعت زیادی دارند اما راست برتری های زیادی نسبت به c داره که توی این سایت زیاد بحث شده، اما اگر واضح نبود توضیح میدم

تشکر از همگی خیلی عالی شد که در مورد فریمورک های دیگره rust هم بحثی صورت گرفت . :clap: