در مورد urls ها و pattern نویسی ارتباط بینشون برقرار نمیشه

سلام

django.core.exceptions.ImproperlyConfigured: The included URLconf '<module 'ticketing.urls' from 'C:\\Users\\LohafzarStore\\PycharmProjects\\cinema1\\ticketing\\urls.py'>' does not appear to have any patterns in it. If you see the 'urlpatterns' variable with valid patterns in the file then the issue is probably caused by a circular import.

به این ارور موقع ران سرور بر میخورم
ممنون میشم کمکم کنین تشکر

سلام به انجمن خوش اومدین.

لطفا اطلاعات بیشتری در خصوص زبان و محیط برنامه نویسی، کتابخونه، کدت و… اراِئه بده که بتونیم کمکت کنیم

خوندن این مقاله که به زبان فراسی هست، به بهتر سوال پرسیدن توی انجمن کمک میکنه
https://wiki.ubuntu.ir/wiki/Smart_Questions

1 پسندیده

این ارور، فارسیش این میشه که یا توی اون فایل ticketing.url وجود نداره (یا اشتباهی توی نوشتنش هست) و یا اینکه circular import داشتید. یعنی یه کدی، یه کد دیگه رو import کرده بعد اون کد دوم، کد اول رو import کرده. (ممکنه بیشتر از ۲تا کد باشه و مثلا ۳-۴ تا کد به صورت زنجیری همدیگه رو import کرده باشن و آخری، اولی رو import کرده باشه)
کامپایلر (یا مفصر) وقتی کدهای ما رو میخونه، توی مرحله‌ی ساخت AST (فکر میکنم اینجا باشه. مطمئن نیستم) میاد کدهایی که همدیگه رو صدا زدن رو به هم وصل میکنه و یه tree میسازه. اون tree اگه یه چیزی از یکی از شاخه‌های پایینی بخواد یه چیزی از شاخه‌های بالایی خودش رو زیرمجموعه‌ی خودش قرار بده، یه ساختن این tree، سخت میشه. و یه سری کامپایلرها نمیتونن این مشکل رو حل کنن و ارور میدن.

ولی بازم پیدا کردن مشکل، با تاپیکی که نوشتید، امکان نداره. نیاز به توضیحات بیشتر هست.

من یکمی پست شما رو ویرایش کردم حداقل قابل خواندن باشد (منظورم از نظر ظاهر هست).
به شخصه فکر می کنم شروع برنامه نویسی خیلی ممکنه اذیت کننده باشه مخصوصا اینکه با خطا هایی برمی خورید که ممکن است نتونید در چندین ساعت هم حلش کنید. ولی باید خوشحال باشید خطا می ده :joy: بدون خطا وقتی کار نکنه اون بده :sweat_smile:

ولی در مورد محتوا من به شما پیشنهاد می دم. اول سعی کنید یک مطلب ارسال می کنید در دو سه خط اول یک توضیح کوتاه فارسی و چرا این خطا یا در چه زمانی داره اتفاق می افته بدید بعد سعی کنید جای مهم خطا رو قرار بدهید تا اینکه کل متن رو بزارید (البته قبلش همون سرچ بکنید) و حداقل یک پارگراف بنویسید . همیشه کد هاتون رو توی جایی مثل گیت هاب داشته باشید یا گیستش کنید که بتونید به کسی که خودش جنگو کار هست نشون بدید و اون به راحتی بتونه تستش کنه

موفق باشید

1 پسندیده