تیم امنیتی برای چک کردن امنیت اسکریپت و سرور

درود خدمت دوستان . مدتی هست دنبال یک تیم خوب برای امنیت اسکریپت و سرور خوب می گردم.
از اونجایی که خودم سواد امنیت مناسب و درخوری برای کانفیگ سرور و همینطور چک کردن اسکریپت از نظر ضعف های امنیتی ندارم به دنبال برخی از وب سایت های بزرگ مثل وب سایت

گشتم تا بتونند یک سری پلن هایی رو ارائه کنند برای چک سرور و سایت

به شدت درگیر ضعف های امنیتی که احتمال دارد در کد های من پیدا شود شده ام . از دوستان درخواستی که دارم لطفا اگر گروه های خوب خارجی با پلن های خوب می شناسند لطفا معرفی کنند.

مخصوصا الان که دارم elixir و فونیکس یاد می گیرم این استرس برای من دوچندان شده
با تشکر

#به روز رسانی

فعلنه دو سایت زیر رو پیدا کردم ولی متاسفانه تیتر های کلی می زنند و دقیقا نمی دونم چک اسکریپت رو انجام می دند یا خیر .

https://www.incapsula.com

1 پسندیده

يه سرى استاندارد هست كه باير رعايت كنى. خيلى براى شروع سخت نگير، از كد هاى سافتور شروع كن، اگه دوست داشتى بده اينجا كه برسى بشه

1 پسندیده

درود . ببینید من چند سالی در حال فعالیت هستم و الان چند ماهی هست که در حال انتشار افزونه های رایگان برای جوملا هستم و الانم می خوام کل سایتمو خودمو می خوام ببرم روی فونیکس ! بسیار ازش خوشم اومده و چون سایتم خیلی باید داخلش وب سرویس برای هر افزونه ام درست بشه به همین منظور کل سایتمو می خوام ببرم روی فونیکس . هم به نظرم جالبه هم به نظرم مستقیم درگیر می شم با الکسیر که باعث پیشرفت می شه وگرنه همیشه در حد کوچیک باهاش ارتباط می گیرم و پروژه بزرگ نمی تونم روش بزنم .
استاندارد ها همیشه انجام می شه ولی می خوام حتما بسپارم به تیم امنیتی مناسب با هزینه مناسب تا مشکلی خدای نکرده پیش نیاد
اگر باز دوستان تیم مناسبی در نظر دارند یا سایت هایی که این کارو می کنند ممنون می شم

1 پسندیده