سرور میزبانی

سلام دوستان.
می خواستم راهنمایی کنین که آیا برای انتشار پروژه های تحت وب مبتنی بر روبی و ریلز آیا در کشور شرکت ها سرورهای اشتراکی رو ارائه میدن که کیفیت و پایداری خوبی هم داشته باشه یا اینکه حتما باید سرور شخصی داشته باشیم واسه این پروژه ها؟
اگه شرکت خاصی رو هم می شناسید و امکانش هست ممنون میشم معرفی کنین

درود مشهد هاست اومده یک پلاگین روی cpanel نصب کرده و هیچ پشتیبانی در این رابطه نمی ده . و حتی آموزشی نیز کامل در این رابطه درست نکرده

شرکت های خارجی چطور؟ موردی هست که تجربه کار باهاش رو داشته باشین و هم هزینش مناسب باشه و هم کیفیت خوبی داشته باشه؟

در کل بهتره که سرور داشته باشین تا هاست

بله ولی در ابتدای کار داشتن یک‌ هاست اشتراکی اگه وجود داشته باشه مسلما هزینه کمتری ایجاد می کنه

واسه شروع نیازی ندارین کلا به هاست یا سرور. اما روی یه سرور N تا اپ می تونین بالا بیارین . البته بستگی به تعداد کاربر داره که خوب هاست هم همینه.

1 پسندیده

من با aws و heroku كار مى كنم. قديما با nineflod هم راضى بودم

2 پسندیده

برای خرید از heroku مشکل پرداخت ارزی ندارید ؟ از شرکت خاصی برای پرداخت استفاده می کنید ؟
این سری روی پلن های ها توی heroku اومده که شما از فلان کشور هستید و بستن اکانت رو

واسه تو ایران من Digital Ocean رو پیشنهاد می کنم

تو اون مطلب هم فکر کنم صحبت کردیم . Digital Ocean دیگه پیمنت ۲۴ خرید نمی زنه روش . ولی یک سایت هست به نام http://abrfa.com که من یک بار تست کردم ازش خرید زدم دقیقا همون تنظیمات و … خود سایت سازنده رو می ده ولی هیچ اطلاعاتی از خود سایت ایرانی هه نیست کمی مشکل ساز می شه اگر برای پروژه اصلی بخوای استفاده کنیم ازش

اونا از Digital Ocean API استفاده می کنن. واسه پرداخت یه Paypal بگیر حله

2 پسندیده