هاستینگ های پشتیبانی کننده ریلز

درود دوستان گفتم جای این چنین پستی خالی هست فکر می کنم دوستان اگر لطف بکنند هاستینگ های خوب و همینطور سرور های خوب برای روبی رو معرفی کنند مخصوصا ایرانی بسیار خوب می شه چون خیلی از سایت های اوکی می شه ولی باید هزینه زیادی کرد برای پیاده سازی و انلاین کردنش با تشکر

3 پسندیده

هرکو خوبه

ولی گرون در می یاد ولی خوب خیلی امکانات داره پنل خوب و …

که کلا باز می افته گردن خودمون همه کارا
1 پسندیده

DigitalOcean دراپلت مخصوص روبی و ریلز داره که فقط کافیه کدتون رو پوش کنید روش

موارد دیگه هم اینان:

• Amazon AWS
  • Openshift
  • Engine Yard
  • brightbox
  • railsmachine

درود
تا اونجایی که می دونم متاسفانه کانفیگ سرور با خود ماست درسته ؟ چون داره vps ارائه می ده!!

چون قبلا نگهداری سرور داشتم برای هاستینگ خیلی واقعا موارد غیرقابل پیش بینی دیدم اصلا طرفش می رم موی تنم سیخ می شه :smiley:

نه دیگه دراپلت کانفیگ شده می ده بهتون

1 پسندیده

می شه بیشتر توضیح بدید من نمی دونم اپلت چی هست ؟ یعنی ما در موقع خرید ازشون مثلا یک پلنی رو می گیریم که شاید شامل یک مبلغی باشه و اون کانفیگ شده می ده ؟

دیجیتال اوشن به هر سرور مجازیش دراپلت (droplet) میگه. اینطوریه که موقع ساخت سرور به شما چندین آپشن برای کانفیگ سرور می‌ده. مثلا می‌تونید گزینه اوبونتو رو انتخاب کنید تا وقتی سرور کانفیگ شد به طور پیش‌فرض اوبونتو روش نصب شده باشه.
یکی از آپشن‌ها یه پکیج شامل روبی، ریلز، postgres به عنوان دیتابیس، nginx و unicorn روی اوبونتو هست که با یه کلیک همه اینا رو نصب می‌کنه. ولی درصورتی که بخواین از این پیش‌فرض‌ها پیروی نکنین باید خودتون بشینید کانفیگ کنید. قطعا هیچ‌کدوم از این آپشن‌ها شامل هزینه‌ی اضافی نمی‌شن.

حالا که این تاپیک باز شده خیلی خوبه راجع به مشکلات احتمالی این شرکت‌ها با ایرانی‌ها هم گفته بشه!

2 پسندیده

@shahryarjb فکر می کنم @arvinje توضیحا کامل رو داد.

حالا که این تاپیک باز شده خیلی خوبه راجع به مشکلات احتمالی این شرکت‌ها با ایرانی‌ها هم گفته بشه!

@arvinje من الان نزدیک دو سال هست که باهاشون کار نی کنم. سرویسشون واقعا عالیه. تا الان با ایرانی بودنم مشکلی نداشتند. تنها مسئاله برای ایرانی ها پرداخت هست. که خدا رو شکر من نداشتم

در مورد بک‌آپ چطور؟ از سرویس بکاپ خودش استفاده می‌کنین یا سرویس دیگه‌ای؟
چون به نسبت قیمتش (۲۰ درصد قیمت دراپلت) و بک‌آپ هفتگی به نظر مناسب نمی‌آد.

نه از راهکار های بک آپ جدا استفاده می کنیم.

@arvinje
فکر می کردم کل کانفیگ و موارد … با ما هست پس فقط می مونه نگهداری مطمئن چون تعداد بالایی کانفیگ می کنند فکر می کنم موارد امنیتیشم تا حدودی اوکی باشه در حدقابل قبول اومید وارم دوستان بیشتر در مورد این سیستم صحبت کنند.

@shahryarjb

متاسفانه مشکلی که الان هست payment24 این سایت رو پشتیبانی خرید نمی کنه و خرید از این سایت خیلی سخت می شه شما راه های دیگه ای نظر دارید تا بشه راه خرید رو حل کرد . همانطور فرمودید با ایرانی بودن هم مشکلی ندارند که خبر خوبی هست

باید کارت بگیری یا از کسی داره بخوای برات سرور بگیره

دوستان سایت های ایرانی در این زمینه کار بکنند رو نمی شناسید معرفی کنید ؟

Openshift

درود خدمت شما
برام جالب بود یک سروری روی رد هت خدمات بده چون خود این سیستم عامل برای خدمات پول می گیره فقط من سایتشو رفتم زیاد متوجه قیمت ایناش نشده

اگر آشنایی با این سیستم دارید می شه روند کار و همینطور امکانات و ویژگی هایی که نسبت به دیگران فرق داره رو به صورت کوتاه بگید

تشکر از شما

1 پسندیده

قبلا جیکسوت بود که الان کلا سایتش داون شده
جیکسوت
بخش حامیان جامعه رایانش ابری ایران رو هم ببین

رایانش ابری ایران

1 پسندیده

سلام
باید عرض کنم که اپن شیفت تا سه پروجت به حجم ۱ گیگ رو در اختیارتون میگذاره که به صورت کاملا مجانی هستش.
کار باهاش به شدت سادس(getStarted) … از هروکو که ساده تره … برای هر چیز یه کاتریج داره (mysql,pgsql,php,ruby,rails,python,…) که خودت کنترلش میکنی و بر اساس نیازت نصب میکنی که با چند کلیک ساخته میشه و یک اپ تحت شل داره (gem install rhc) که میشه هم اپ ساخت هم مدیریتش کرد و در آخر کلا با ghit کار میکنه …

2 پسندیده

اون سه آیتمی که روی اپن شیف می‌ده همیشه به معنای سه پروژه مجزا نیست و بسته به استفاده از منابع از اون‌ها استفاده می‌کنی یعنی ممکنه پروژه‌ای داشته باشه که سرویس‌های مختلفی استفاده کنه و بیشتر از یک آیتم استفاده کنه.
برای استفاده از اپن‌شیفت باید مد نظر داشته باشی که سرویس رایگان محدودیت‌هایی داره و بعد از رشد سایت باید به فکر سرویس پولی یا تهیه سرویس جایگزین بود.

1 پسندیده

درود من خیلی گشتم فقط این لینک دیدم
https://www.openshift.com/products/pricing/plan-comparison

آیا همین لینک لیست قیمتش هست ؟

مثلا نوشته نسخه برنزی و اولین نسخه free رایگانه بعد اخری نوشته ماهی ۲۰ دلار ؟

یعنی برای نسخه آخر ۲۰ دلار در ماه می دیم و اونم ۶ گیگ فضا می ده ؟ چیز زیادی نگرفتم در این رابطه اطلاعاتی دارید بزارید ممنون می شم