مشکل در ایجاد یک اپلیکیشن جدید

سلام دوستان وقت بخیر بنده در نصب ruby on rails در ویندوز مشکل دارم ، بعد از نصب و در هنگام ایجاد یک app جدید " rails new blog " و یا در هنگام راه اندازی سرور با اخطار مواجه می شوم log مربوط به اخطار قرار داده شده است ، این مورد در گیت هاب هم سوال شد اما به نتیجه ای نرسید البته در اخر عرض کنم که بارها در مورد اینکه rails در ویندوز نصب نشه و به مشکل میخوره بحث شده اما متاسفانه بنده امکان سوییچ بر روی پلتفرم های لینوکس بیس را ندارم و مجبورم به هر نحو روی ویندوز باهاش کار کنم و در اخر از افراد جدیدی هستم که در تلاش پیوستن به خانواده ruby on rails و شروع برنامه نویسی بعنوان یک مبتدی با کمک شما در rails هستم .
متن اخطار هم درج شد . از وقت شما سپساسگذارم .

`— ERROR REPORT TEMPLATE -------------------------------------------------------

Error Report

Questions

Please fill out answers to these questions, it’ll help us figure out
why things are going wrong.

• What did you do?

I ran the command C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/exe/bundle install

• What did you expect to happen?

I expected Bundler to…

• What happened instead?

Instead, what happened was…

• Have you tried any solutions posted on similar issues in our issue tracker, stack overflow, or google?

I tried…

• Have you read our issues document, https://github.com/bundler/bundler/blob/master/doc/contributing/ISSUES.md?

Backtrace

ArgumentError: unknown encoding name - CP720
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/win32/registry.rb:72:in `find'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/win32/registry.rb:72:in `<module:Win32>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/win32/registry.rb:4:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/rubygems/core_ext/kernel_require.rb:55:in `require'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/rubygems/core_ext/kernel_require.rb:55:in `require'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/win32/resolv.rb:7:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/resolv.rb:172:in `<class:Hosts>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/resolv.rb:169:in `<class:Resolv>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/resolv.rb:39:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/2.3.0/rubygems/remote_fetcher.rb:7:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/fetcher/index.rb:3:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/fetcher.rb:216:in `<class:Fetcher>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/fetcher.rb:9:in `<module:Bundler>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/fetcher.rb:7:in `<top (required)>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/cli/install.rb:58:in `run'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/cli.rb:181:in `block in install'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/settings.rb:99:in `temporary'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/cli.rb:180:in `install'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/vendor/thor/lib/thor/command.rb:27:in `run'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/vendor/thor/lib/thor/invocation.rb:126:in `invoke_command'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/vendor/thor/lib/thor.rb:359:in `dispatch'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/cli.rb:20:in `dispatch'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/vendor/thor/lib/thor/base.rb:440:in `start'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/cli.rb:11:in `start'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/exe/bundle:32:in `block in <main>'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/lib/bundler/friendly_errors.rb:121:in `with_friendly_errors'
  C:/RailsInstaller/Ruby2.3.0/lib/ruby/gems/2.3.0/gems/bundler-1.14.6/exe/bundle:24:in `<main>'

Environment

Bundler   1.14.6
Rubygems  2.5.2
Ruby      2.3.3p222 (2016-11-21 revision 56859) [i386-mingw32]
Git       2.8.1.windows.1
Platform  x86-mingw32
OpenSSL   OpenSSL 1.0.2j  26 Sep 2016

--- TEMPLATE END ----------------------------------------------------------------

Unfortunately, an unexpected error occurred, and Bundler cannot continue.

First, try this link to see if there are any existing issue reports for this error:
https://github.com/bundler/bundler/search?q=unknown+encoding+name+-+CP720&type=Issues

If there aren't any reports for this error yet, please create copy and paste the report template above into a new issue. Don't forget to anonymize any private data! The new issue form is located at:
https://github.com/bundler/bundler/issues/new`

ببینید این می‌تونه کمکتون کنه:

سلام
بنده در پست اول عرض کردم که مباحث مربوط به نصب rails در لینوکس را و … مطالعه کردم و خواهش کردم مجدد یاداوری نکنید ! چون بنده مجبور به استفاده از rails در ویندوز هستم و امکان سوییچ و نصب سیستم عامل از طریق box یا vm را ندارم .

قطعا rails بر روی ویندوز قابل نصب و قابل اجراست فقط باید راه حل مناسبش پیدا بشه و اخطارهایی که میده را رفع کرد .
سپاس

1 پسندیده

سلام
این راحل را بنده اسبق انجام دادم یک مشکل اولیه بنده را حل کرد اما پاسخ و راه حل مشکل ذکر شده در پست اول نیست .

جهت نصب rails و ruby و devkit و … از وب سایت لینک و نسخه 2.3 استفاده شده است .
سپاس

یعنی بعد از اجرای راهکاری که توی جواب پذیرفته‌شده پیشنهاد کرده بود، هیچ تغییری توی خطا ایجاد نشد؟ البته دومین جواب اون تاپیک هم (ادیت فایل registry) به نظر امتحان شده میاد. من خودم تو نصب ریلز رو ویندوز تجربه‌ای نداشتم ولی امیدوارم این بتونه کمکتون کنه.

بنده قبل از ایجاد تایک اون مورد را مطالعه کرده بودم و مراحل تمامی پست ها را که به ظاهر راه حل میان را امتحان کرده بودم ، در فاز اول نصب هنگام نصب gem برخی error ها مشاهده می شد که با راه حل های ارائه شده در stack مرتفع شد اما اخطار جدید در پست اول بوجود امد و در انتهای نصب bundle gem و یا rail new blog و یا rails server اخطار مشابه پست اول مشاهده میگردد . طبق اخطار داده شده مشکل از bundler هست که بنده در github این مورد را مطرح کردم و برخی دوستان نظر بر مورد در ruby دادن بنده نسخ مختلف را امتحان کردم ولی اخطار همان اخطار است و به پاسخ مشخصی در github نرسید بنده لینک پرسش در github نیز برای شما قرار میدم

لینک پرسش در github

سلام دوست غزيز،
چرا ريلز بايد قطعا در ويندوز قابل نصب و اجرا باشه؟

راستش پاسخ كوتاه من اينه كه ريلز ممكنه به عنوان gem در ويندوز نصب يا حتا اجرا بشه، اما در آينده مشكلات زيادى خواهيد داشت كه واقعا كار شما رو مشكل ميكنند، به همين دليل پيشنهاد نميكنم با ويندوز ادامه بدين چون مشكل فقط نصب و اجراى خود ريلز نيست.
Fedora يا Ubuntu گزينه هاى خوبى هستند.

حالا اگر واقعا بازم دوست داريد با ويندوز ادامه بدين، لينك زير يكى از معتبرترين منابع براى نصب و آموزش ريلز, اگر اين كار مناسب و در درازمدت عملى باشه احتمالا بايد توى سايت زير گفته شده باشه چون خيلى ها از اين سايت براى آماده سازى محيط توسعه و دپلوى استفاده ميكنند.