سایت های روبی آن ریلز در ایران

rails
ruby

سلام
من تازه با روبی آن ریلز آشنا شدم و سایتای جالبی رو دیدم که سایتشونو با ریلز بالا آوردن ولی قصدم از زدن این تاپیک اینه که وضعیت ROR رو در ایران بهتر بفهمم.
آیا سایت ایرانی خوبی هست که با ROR زده شده باشه ؟ یا بهتر بگم نمونه کاری واقعی از ROR در ایران هست ؟

سلام,
IranOnRails :smile:

ممنون ، اینو که میدونم ، این سایت اگه اشتباه نکنم با discourse ئه ،
ولی من منظورم سایت ROR بود که خود دوستان ریلز کار ایرانیمون نوشته باشنش

راستش براى منم اين پر سش وجود داشت كه چرا ريلز انقدر توى ايران كم استفاده شده اخه ريلز اصلا چيز جديدى به حساب نمياد و ده سالى هست وجود داره اما به اين نتيجه رسيدم كه متاسفانه پشتيبانى زيرساختى خوبى وجود نداره و اكثر دوستان با مشكل ديپلوى مواجه هستند. اما خب خبر خوب اينه كه يواش يواش بستر لازم در حال ايجاد شدنه و شايد با رفع موانع موجود EngineYard و Heroku يا مشابه ايرانيشون وارد بازار ايران بشن. تا اون موقع آماده سازى و ديپلوى كردن در همه لايه ها به عهده خود توسعه دهنده هاست.

سلام شرکت ما روی پروژه های زیادی با RubyOnRails کار کرده البته هیچ کدوم ایرانی نیستند. از سایت هایی که میشناسم با همین فریم ورک نوشته شده در ایران من فقط taskulu رو میشناسم.

منو یاد Slack میندازه

در عمل تفاوت زیادی با اسلک داره البته

بله, منظورم فقط gui بود

تا اونجایی که اطلاع دارم بامیلو هم ریلز هست.

خروجی curl چیز دیگه ای نشون میده. از کسی شنیده اید؟

$ curl -vv http://www.bamilo.com
* Rebuilt URL to: http://www.bamilo.com/
> Accept: */*
> Proxy-Connection: Keep-Alive
> 
< HTTP/1.1 200 OK
< Date: Sat, 24 Dec 2016 19:59:24 GMT
< Content-Type: text/html; charset=utf-8
< Set-Cookie: __cfduid=dfe58e795e7a16b02860a6ca792fd1b9b1482609563; expires=Sun, 24-Dec-17 19:59:23 GMT; path=/; domain=.bamilo.com; HttpOnly
< Vary: Accept-Encoding
< X-Frame-Options: SAMEORIGIN
< Set-Cookie: device=desktop; expires=Thu, 22-Jun-2017 19:59:23 GMT; Max-Age=15552000; path=/; domain=.bamilo.com
< Set-Cookie: browserDetection=eyJ0eXBlIjpudWxsLCJuYW1lIjoiT3RoZXIiLCJjc3NDbGFzcyI6IiIsInZlcnNpb24iOjB9; expires=Sat, 31-Dec-2016 19:59:23 GMT; Max-Age=604800; path=/; domain=.bamilo.com
< Set-Cookie: PHPSESSID_ae4483cbf92233831df7052f6ee74887=roo2j8oj92hijeiu60js10je82; path=/; domain=.bamilo.com; HttpOnly
< Expires: Thu, 19 Nov 1981 08:52:00 GMT
< Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
< Pragma: no-cache
< Set-Cookie: newsletter=1; expires=Sun, 24-Dec-2017 19:59:23 GMT; Max-Age=31536000; path=/; domain=.bamilo.com
< Set-Cookie: rr_session_id=roo2j8oj92hijeiu60js10je82; path=/; domain=.bamilo.com
< X-Page-Type: landing
< X-Server: alice26
< X-XSS-Protection: 1; mode=block
< X-Content-Type-Options: nosniff
< Server: cloudflare-nginx
< CF-RAY: 3166a22ea3852798-FRA
< Transfer-Encoding: chunked
< Connection: keep-alive
< Keep-Alive: timeout=15

دوستان این سایت taskulu یه سیستم پیشتیبانی و چت آنلاین زیبا داره یا با ROR نوشته شده/.؟؟

سایت‌های بالاترین و رادیو جوان هم با ریلز هستن.

سلام وقت بخیر قسمت چت آنلاین از intercom استفاده می‌کند و قسمت راهنما تسکلو و تیکت هم از یکی از ماژول های دروپال استفاده می‌کند.

ممنون دوست من . از چه راهی میشه تشخیص داد با ریلز نوشته شده؟

مرسی دوست من . وقت شما هم بخیر این intercom رو دیدم دقیقا همینو استفاده میکنند . آیا intercom با ریلز نوشته شده؟

میشه با http://builtwith.com چک کرد.

بله و یک جم هم دارد برای این کار ، Intercom زبان های زیر را هم پشتیبانی می‌ کند میتوانید در پروژه های خود استفاده کنید: Basic JavaScript, iOS, Single-page web app, Android, WordPress, Cordova/Phonegap, Segment, Rails

دقیق نمی دونم ولی به احتمال زیاد بله

یه افزونه ای هست هم برای فایرفاکس هم کروم اسمش یادم نمونده متاسفانه هروبسایتی از هرچی استفاده میکنه حتی کتابخونه های js رو دقیق میگه و البته امار خیلی خوبی هم از سایت های پربازدیدی که با کدوم زبان و کدوم فریم ورک نوشته شدن رو نشون میده مثلا برای خود من جالب بود که وب سایت کافه بازار با پایتون نوشته شده و تو لیست پربازدید ترین های پایتونی هست ،asp.net برام خیلی خیلی جالب تر بود که تمامش وب سایت های خود مایکروسافت بودند و دیجی کالای ایرانی هم میون اونها برق میزد

يعنى افزرونه ميتونه بگه بكند سايت مثلا php يا python هست؟