دوره خصوصی

سلام دوستان
من بدنبال استاد برای یادگیری خصوصی این فریم ورک هستم .
ممنون میشم اگر دوستان حرفه ای زمان دارند بفرمایند تا باهاشون تماس بگیرم
ممنون

چرا تو ایران کلاس و یا استاد برای تدریس خصوصی نیست :sob::cry:

چقدر روبى كار كردى؟ اول سعى كر روبى رو خوب ياد بگيرى

1 پسندیده

ممنون از شما . یکمی روبی کار کردم . ولی میخوام ruby on rails رو به صورت پروژه ای و عملی از یه شخص حرفه ای یاد بگیرم . چون کتاب زمان بر هست .و خیلی چیزا تو کار و تجربه مشخص میشه نه کتاب . برای همین شدیدا دنبال استاد هستم هر چی میگردم هیج آموزشگاهیی نیست برای کلاس گروهی و یا خصوصی :weary:

چنتا فيلم خوب براى Rails وجود داره كه براتون توى پست بعدى ميزارم. و اگر سوالى داشتيد بپرسيد همينجا، بسيارى از دوستان توى اين سايت حرفه اى هستند و كمك خواهند كرد. سعى كنيد حتما با مفاهيم TDD/BDD هم آشنا بشين.
بازم تاكيد ميكنم كه روبى رو خيلى خوب ياد بگيريد و با ساختار پروژه در روبى كاملا آشنا بشيد. گاهى شنيدم كه ميگن كار با ريلز نيازى به دونستن روبى نداره!!! لطفا كاملا نشنيده بگيريد

1 پسندیده

فعلا همينو براى ريلز 5 پيدا كردم😒
https://www.lynda.com/Ruby-Rails-tutorials/Ruby-Rails-5-Essential-Training/500551-2.html

1 پسندیده

ممنون ازت دوست خوبم و وقتی گذاشتی:heartbeat:

من قبلا خیلی گشتم کلاس خصوصی پیدا نمیکنی …

1 پسندیده

با يه كتاب كه خيلى سريع و كاربردى جلو ميره شروع كنى بد نيستا!
نسخه وبش كاملا رايگانه ميتونى از لينك زير بخونى، ما همگى كمكت ميكنيم.
اين كتاب عاليه و خيلى ساده و مفيد كار كرده

1 پسندیده

در مورد اینکه چرا مدرس خصوص نیست
به عقیده بنده خیلی از افرادی که در زمینه برنامه‌نویسی فقط کار تدریس می‌کنن افرادی هستند که توی پروژه‌های اجرایی موفق نبودن و به تدریس رو آوردن و کسانی که به صورت حرفه‌ای برنامه‌نویسی می‌کنند از نظر مالی و بازده توجیحی نمی‌بینند که زمان زیادی رو برای تدریس در نظر بگیرند.

البته من و دوستانم اینجا تلاشمون رو می‌کنیم که در حد توان در زمینه رفع اشکال به سایرین کمک کنیم.

6 پسندیده

ممم…! به نظر من تدریس یک مقوله کاملا حرفه ای به حساب میاد و عدم موفقیت در پروژه شاید باعث بشه که بعضی ها به تدریس رو بیارن و شانسشون رو اونجا امتهان کنند, اما فکر میکنم نبود زیرساخت لازم یک دلیل دیگه باشه.
الزاما مدرسین افراد ناموفق در پروژه ها نیستند, کما اینکه گاهی برنامه نویسان بسیار حرفه ای در تدریس کاملا ناموفق هستند.
در کل با نظر شما موافقم, ولی حدث میزنم از اونجایی که صنعت آموزش خیلی کلان و درآمدزاست شاید اگر امثال Lynda و PluralSight یا غیره در کشور عزیز ما هم بودند, تدریس میتونست درآمد گاه بالاتری نسبت به کار در پروژه ها داشته باشه و اساتید حرفه ای جای کسانی رو میگرفتند که به قول شما در پروژه ها ناکام بودن

4 پسندیده

ممنون از دوستان بابت اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتن من روبی رو شروع کردم از کتاب هایی که بهم معرفی شد
دوتا سوال دیگه ام داشتم
۱-من یک vps لینوکس centos دارم که سایت هام رو روش استفاده میکنم که با php کار کرده بودم
وب سرورم apache هست . آیا بعد از نوشتن یک اپلیکیشن با rails از همین apache میتونم استفاده کنم؟؟؟ یا باید وب سرور دیگه ای نصب کنم؟
۲- آیا بعد از نصب روبی و ریلز رو همین vps خودم مشکلی برای اپ های phpمن پیش نمیاد؟ تداخل ندارن؟
phpو روبی رو کنار هم می تونم استفاده کنم؟؟

سلام CentOS سيستم عامل بسيار مناسبيه و پروژه هاى ريلز زيادى و ميزبانى ميكنه پس اصلا جاى نگرانى نيست، با آپاچى هم هيچ مشكلى وجود نداره و كاملا در مسير درست قرار داريد.
فقط يه نكته ميمومه اونم اينه كه ميتونيد با كمك Vagrant يا ابزار مشابه يك محيط دولپمنت روى سيستم خودتون ايجاد كنيد كه سريعتر پيشرفت كنيد و تميزتر كار كنيد، البته اگر خودتون قبلا اين كارى نكردين.

3 پسندیده

سلام دوست من ممنون از راهنماییت . ببخشید سوالای ابتدایی میپرسم
من سیستمم مک هست . الان این Vagrant رو دانلود کردم. نفهمیدم چطوریاس .
حالا سوالم اینه برای استفاده ازش باید virtualbox هم نصب کنم? در کنار virtualbox هم باید یه نسخه لینوکس هم دانلود کنم که تو virtualbox لود بشه?

بله, vagrant نياز به ماشين مجازى داره كه از virtual box هم براى اين منظور پشتيبانى ميكنه، البته تنها گزينه virtual box نيست اما خب بهترين گزينست.
اگر براى استفاده از وگرنت نياز به كمك داشتيد همينجا بپرسيد

2 پسندیده