گردهمایی روز آزادی نرم افزار 🥳

سلام.

همونطور که نمیدونید ( اصن بخاطر همین این تاپیک رو زدم ) قراره روز 25 شهریور این گرد همایی برگزار بشه

و شرکت در این گردهمایی هم برای عموم “رایگانه”

البته که چهره های سرشناسی هم توی گردهمایی حرف میزنن

لینک: گردهمایی روز آزادی نرم افزار - پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ۰۰

عه راستی امروز روز برنامه نویس هم هست

4 Likes

دیدم جادی سخنرانش هست دیگه پایین نرفتم صفحه رو بستم :joy: حیف وقت بزاری واقعا

1 Likes

ولی جناب سمیر هم هستا

2 Likes

اره واقعا ما از سمیر @lxsameer انتظار داریم بخاطر وجود جادی در این همایش. این همایش را تحریم کند
:sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

همراهان گرامی
شما میتوانید از طریق لینک های زیر گردهمایی روز آزادی نرم افزار به صورت لایو دنبال کنید؛

یوتوب :

آپارات :

ضبط شده این گردهمایی رو میتونید توی لینک یوتیوبش ببینید

بیچاره. چرا انقدر hater داره

بخاطر اینکه خودش یک hater واقعی در همه زمینه ها هست.و اینکه دهنشو در هرجایی بی مورد و بی دلیل و سواد کافی باز می کنه. کافیه توییتر این بنده خدا رو برای یک ماه دنبال کنید متوجه صحبت بنده می شید.

2 Likes

بیچاره؟:grimacing::thinking:
ببین بعضی از کارش واقعا مفید بوده و من تقدیر میکنم ازش اینهمه دوره رایگان داده بیرون.
نکته اینه در مورد همه چی نظر میده و طرفداراش که اکثرا کسایی هستن که تازه به این حوزه اومدن فک میکنن هر چی میگه درسته.

میشه گفت حتی یه سری جادی زامبی هم داریم.:laughing:

1 Likes

راستش دنبال نکردم نمیدونم. ولی خب مگه توئیتر بحث تخصصی داریم؟ همه درباره همه چی نظر میدن و از همه چی انتقاد و تمجید میکنن.
یا حالا مگه کسای دیگه‌ای که معروفن یک سری طرفدار پر و پا قرص ندارن، و یک سری مخالف؟ نمیدونم چرا یک جوری میگین که اتفاق خاصی هست.

مشخص هست طرفدارشی ها وگرنه این صحبت هارو نمی کردی :joy:

بحث شما کامل نگرفتی اصلا صحبت نظر دادن نیست که هرکی آزاده نظر بده صحبت سر سفسته کردن و اطلاعات غلط دادن و دخالت بیجاست

من فکر می کنم دیگه پست واقعا داره اسپم می شه. به نظرم ادامش ندیم بهتره. یا در صورت نیاز یک چت خصوصی درست بکنید لطفا سه نفره
ممنون از دوستان

راستش متوجه نشدم، و متوجه اینم نشدم چرا به من حمله کردی ولی ممنون از پاسخ‌ت.

عزیز دلمی شوخی کردم باهات. ببخشید اگر ناراحتی پیش اومد

بیخیالش شید بابا سلاطین .:grin:

من تازه الان دیدم فیلم گردهمایی )فقط حرفهای فرود و سمیر) جفتشون واقعا برام جالب بود. دمشون گرم.
اگه جایی کار میکنید که دارید رو پلن مهاجرت استکتون به یه چیز جدید کار میکنید حتما ویدیو فرود و ببینید