حل مشکل اتصال به هندزفری بیسیم

خوب اینطور که من خوندم مثل اینکه کلا لینوکس با دیوایس های بلوتوثی جور نیست اما مورد من یک هندزفری ایرداتس از شیامی هست تقریبا تمام تلاش خودم رو کردم ولی نتیجه نداد
وضعیت الان هم اینه که بلومن رو نصب کردم تمام پکیج هاش رو ولی باز هم مشکل دارم ![DSC00092|375x500]

این شاید کمکتون کنه:

دیده بودمش ولی متاسفانه موقیعت ایشون با من خیلی متفاوت بود

ببین نکته ای که هست من هم مشکل هدفون و داشتم .با تعویض دیسترو اوکی شد. تعویض نکردم که مشکل و حل کنم برای یکار دیگه باید اوبونتو نصب میکردم که بعد نصب الکی تست کردم دیدم مثله بنز کار میکنه.(مشکل تو کرنل هاست)

ولی کلن لینوکس برای استفاده دسکتاپ پدر صاب بچه رو در میاره. هر بار یجاشو میزاره زمین ولی من برای کار ترجیحم به همین اشغال دوست داشتنیه.

1 Likes

درسته و من الان خیلی وقته رو دبیانم و عمر اسپیکر های لب تاب خوب نبود الان همیشه یک هندزفری سیمی دارم
الانم مسله ای نیست چون کلا عمر باتری های هندزفری چهار ساعت و من روزی ۸ ساعت باهاش کار دارم که جور در نمیاد
ولی این سوال رو پرسیدم چون واقعا راه حل کاملی پیدا نکردم حالا اگه کسی بتونه یه چیزی بنویسه که بعدی ها حداقل ایده اولیه حل مشکل رو داشته باشن خوبه

اگه یکی بخواد بره تهش و در بیاره باید اینکار رو کنه

1 Likes

اینطوری نمیشه راه‌حل ارائه داد. باید لاگ‌های سیستم رو بررسی کنید. زمانی که هندفری وصل میشه، زمانی که قطع میشه، زمانی که blueman شروع به کار میکنه یا از کار میفته و…
اولین حرکت میتونه چک کردن dmesg باشه.