نظرخواهی در رابطه با جلسات

برای بهتر کردن روند جلسات مد نظر هست تا به جای خواندن و ارائه صرف کتاب‌ها، به انتقال تجربیات و صحبت در مورد جزییات مباحث توجه کنیم.
دلیل بر این موضوع هست که فقط خواندن کتاب کار فردی و بر مبنای علاقه هر شخص هست و اهمیت در فکر کردن و انتقال تجربه در مورد تیتر‌های هر بخش هست.
لطفا برای بهتر کردن روند جلسات در دوره‌های آینده نظر خودتون رو بیان کنید.

4 Likes

یه ایده می تونه این باشه که بجای ارائه تک نفره همه یه فصل و بخونن و بعد تو جلسه در موردش بحث کنیم. کند پیش خواهیم رفت اما می تونه مفیدتر باشه

5 Likes

سوال تستی هم میاد یا همش تشریحیه؟ :wink:

1 Likes

یک مشکل در کتاب این هست که به شخصه خودم فقط یک بار آخر یک جلسه اومدم حالا ورای سربازی :smiley: نداشتن لایسنس کتاب هست. زیاد موضوعش اخلاقی نمی رسه برای خودم به شخصه . چون کتاب در بدترین حالتش هم باشه ۵۰ دلار می شه یک ملیون ۲۰۰ که سر یک پروژه به شخصه می شه همین پول رو به راحتی در آورد و اکثر دوستان شرکت کننده نیز که کم هستند خودشون کارکاسبی خوبی دارند یا حداقل در دو سه ماه این پول رو راحت در می یارند !! و خودم شخصه خوراکم ایمیل زدن و کد تخفیف گرفتن برای اینکه ما چقدر بدبختیم :joy:
نمی گم آدم پاک و منزهی هستم در دانلود نکردن موارد کپی رایتی ها :lying_face: ولی اگر برای این موضوع هم یک فکری بشه خیلی خوبه

اگر بشه حتی تخفیف گروهی هم گرفت خیلی بهتر هم می شه

1 Likes

بنظر من کسانی که دسترسی به کتاب دارند روی کتاب کار کنند و بقیه روی موضوع اما بدون کتاب.

1 Likes

نمیدونم کار خوبیه یا نه ولی با اکانت درست کردن تو سایت orelly میتونی تا 2 هفته کتاباشو رایگان بخونی ( من این کارو میکنم

بنظر من میدونی کار خوبیه یا نه :sweat_smile:

1 Likes

حداقل قانونیه :laughing:

فقط بار اول قانونیه

توی سایتش و جای دیگه قانونی به این عنوان ندیدم

1 Likes

فکر کنم داریم‌ از موضوع خارج میشیم و واقعا نیازی به بحث در مورد بدیهیات نیست، اگر دوست داشتید در این مورد پست جدید ایجاد کنید، اونجا میتونیم در مورد identity misrepresentation و trial spam بیشتر حرف بزینم :slightly_smiling_face: