بررسی موجود بودن یک محصول در چندین فروشگاه

سلام دوستان
برای این که متوجه بشیم یه محصول در چه فروشگاهی موجود است کسی روش خاصی یا ایده ای نداره
من که این موضوع رو بررسی کردم یه محصول توی هر فروشگاه عنوان های یه کم متفاوتی با هم دارن که نمیشه مستقیم با یه سرچ متوجه شد که این محصول موجود هستش یا نه اونم با نوشتن یه اسکریپت
جستجوگر های هستن مثل ترب و … که این کار رو انجام میدن برام سوال هستش که چطوری
حالا الان فروشگاه ها خودشون دارن هم کاری میکنن منظورم در ابتدای چظور این موضوع رو حل کردن

الان سوال کلی اینه که چطور متوجه بشیم محصول A در چه فروشگاه های وجود داره این که توی وب اسکرپینگ به چه معیار های بیشتر توجه بشه

سلام،
درسته که اسم کالا کمی متفاوته ولی به هر حال شباهت زیادی داره، میتونی از این شباهت استفاده کنی.
نکته بعدی این‌که اسم کالا به انگلیسی شباهت مطمئمن تری حساب می‌شه نسبت به متن فارسی برای همین اگه میخوای title چند تا سایت رو شباهت بگیری میتونی به بخش انگلیسی وزن بیشتری بدی.

سایت‌هایی مثل ترب و emalls هم اگه دیده باشی اشتباه زیاد می‌کنن، مثلا خیلی اوقات شده میخوام یه محصولی رو بخرم میرم تو emalls سرچ می‌کنم میبینم قیمتش خیلی پایین تر از قیمت بازاره، بازش که می‌کنم متوجه می‌شم که اشتباهی یکی دوتا فروشنده که مدل پایین‌تر همون محصول رو دارن به لیستش اضافه کرده و قیمت اشتباهه، این مورد خیلی تاحالا برام پیش اومده.

1 پسندیده

درسته نتیجه بهتری داره

فکر میکردم خیلی دقیقا تره در جریان نبودم

تا اونجایی که میدونم کار ترب الان بیشتر از وب اسکرپینگ هست. در حال حاضر از بعضیا (یا همه) api گرفتن و یک پولی از فروشگاه میگیرن بابت معرفی مشتری. بعلاوه میدونم که از روش های یادگیری ماشین و آماری (خیلی سخت نیست) استفاده میکنن که همین محصولات را یکی کنند.

2 پسندیده