تجربه های تلخ و شیرین

سلام دوستان اگه موافق باشید یک تاپیک جدید ایجاد کنیم و هر کدوم تصمیمات خوب و بدی که تا اینجای کار گرفتیم رو با هم به اشتراک بزاریم . اگه اشتباه تصمیم گرفتیم دیگران دیگه سمت اون تجربه ناخوشایند نرن و اگر تصمیم خوبی بوده به هم کمک کنیم در مورد دانشگاه - کار و سربازی و …

4 پسندیده

من یه تجربه ی بد داشتم
برای هاستینگم از سیستم ثبت دامنه ی جوکر حساب ریسلر (نمایندگی گرفتم) ولی خیلی گرون بود قیمت دامنه هاش
برای همین هیچی فروش نداشتم ولی از وقتی که از سیستم domainnameapi ریسلر گرفتم خیلی قیمت دامنه ها خوب بود برا همین فروش خوبی داشتم

1 پسندیده

من هم فکر کنم یکی از بهترین تصمیم هایی که گرفتم این بود که ۱۹ سالگی رفتم سربازی و زودتر ازش راحت شدم . ارتش بودم ۱۲ ماه اول خدمت رو چون با دیپلم رفته بودم کلی اذیت شدم اما بعدش راحت بودم . اگه شما هم دارید ازش فرار میکنید و میبینید لازمه که برید تردید نکنید شتریه که در خونه همه میخوابه ! وقتی چند ماه ازش بگذره میفهمی نه راه پس داری نه پیش و مجبوری تا آخرش بری
فکر نمیکنم توی این حوزه کسی براش مهم باشه که خدمت رفتیم یا نه اما خوب هر کسی یه هدفی داره . و اینکه دومیش هم این بود که سر جلسه کنکور خوابیدم و رفتم پیام نور چون الان که دارم میبینم نه همه از اینکه هیچ چیزی مثل من از دانشگاه یاد نگرفتن مینالن :joy: :joy: :joy:

3 پسندیده

خداراشکر من معافم:rofl::joy::sweat_smile: