بازنویسی یک کلاس از پلاگین ری اکت (حل شد)

سلام رفقا، حالتون چطوره؟
من یک چیزی ذهنمو درگیر کرده.
من الان از یک پلاگین ری اکت استفاده میکنم (react-slick) برای مثال وقتی میخوام یک جایی ازش رو به نابه خواسته خودم تغییرش بدم، باید چیکار کنم؟
۱- از prop های خودش که تو داکیومنتش هست استفاده کنم؟ خب اره مقدار زیادی شخصی سازی رو بهمون میده، ولی مثلا من میخوام رنگ یک المان ازش رو تغییر بدم. ولی تو داکش پیدا نمیکنم.
۲- تو خود ماژول تغییرش بدم؟ خب اره درست میشه. یعنی سورس پلاگینو عوض میکنی درسته میشه. ولی موقتیه دیگه. چون وقتی یکی دیگه میخواد پروژرو ران کنه . بدون node-module هستش و باید دوباره همه رو از اول نصب کنه. و عملا برمیگرده به جای اول خودش.
۳- آیا میشه یک className خاص که پلاگین داره داره و ازش استفاده میکنه رو با css های خودمون override کنیم؟
در حقیقت سوال اصلیم این میتونه باشه که چطور به classname های یک پلاگین دسترسی داشته باشیم؟ و عوضش کنیم؟
پیشاپیش مرسی از پاسخ هاتون.

دوستان عزیزم راه حلشو پیدا کردم و اینجا مینویسم تا بقیه هم بهره ای ببرند:
برای دسترسی به استایل به صورت گلوبال. میتونی از این روش استفاده کنید:

'@global': {

'.MuiCardHeader-root': {

padding: 100,

},

},

یعنی در حقیقت شما برای دسترسی به یک classname بر خلاف روش مرسوم در material-ui که نمیتونی از . (نقطه) استفاده کنی، در عبارت @global میتونی به تمامی کلاس هات دسترسی پیدا کنی و از روش قدیمی css میتونی تغیراتتو اعمال کنی.

برای اینکه سخت شد سوال و توضیحاتم راجبش، من یه اسکرینیم میگیرم واستون . و میزارم . تا بهتر متوجه شین.

و در اخر به این شکل درمیاد:
sss

1 Likes

سلام
توی اسکرین شات ها شما دارید کلاس های متریال رو تغییر میدید که این تغییر رو میتونید به راحتی با classes که اجازه دسترسی به کلاس های داخلی هر کامپوننت رو میده اعمال کنید.

1 Likes

سلام .
درست میفرمایین .
ولی همینطور که گفتم من میخواستم کلاس های یک پلاگین به اصطلاح third-party رو عوض کنم که با اون روش واسم جواب داد.
اما راجع به اسکرین حق با شماست و دقت نکردم . فقط خواستم یه چیزی باشه که بچه ها ببینند.
مرسی

شما میتونید key استفاده شده رو به صورت استرینگ بدید که دیگه از گلوبال هم استفاده نکنید.
"class-name": {}

1 Likes