نظر‌سنجی در رابطه با انتخاب کتاب

برای شروع دوره اول نیاز به برگزاری نظرسنجی برای انتخاب کتاب‌ها داریم.
برای شرکت در نظرسنجی می‌تونید از هر دسته‌بندی داخل ویکی یک کتاب رو انتخاب کنید و زیر همین پست اسم کتاب رو کامنت کنید.

به نظر من این دوتا واسه شورع خوبن. راحت می شه تقصیمشون کرد و فصل هاش به هم خیلی وایستگی ندارن و می شه مثلا بدون خوندن فصل ۲ یه جا فصل ۳ رو شروع کنی

Seven Databases in Seven Weeks
Seven Languages in Seven Weeks
5 Likes

من خودم این دوتا کتاب مد نظرم هست:

Designing Data Intensive Applications: The Big Ideas Behind Reliable Scalable and Maintainable systems

3 Likes

به نظرم کتاب
میتونه برای شروع خوب باشه . استارت بزنیم این حرکت و کسب تجربه کنیم برای انتخاب کتاب های بعدی.

3 Likes

من هم نظرم روی این دو تا هست :
Designing Data Intensive Applications: The Big Ideas Behind Reliable Scalable and Maintainable systems

2 Likes

می تونیم با seven databases شروع کنیم برای کتاب بعدی نظر سنجی داشته باشیم بین data intensive و seven language

4 Likes

تو هر جلسه یک کتاب یا دو کتاب هست؟
چیزی که توی ویکی خوندم این بود که دو کتاب برای هر جلسه که هر کتاب یک ساعت زمان براش در نظر بگیریم

1 Likes

دو کتاب چون ممکن همه علاقمند به یک عنوان نباشند.

1 Likes

بهتره که ۲ تا کتاب برای ۱ دوره داشته باشیم که تو هر هفته بتونیم ۲ تا موضوع رو جلو ببریم هم سریع تره و هم برای کسایی که یکی از کتابا رو خوندن یا بهش علاقه ندارن جذاب‌تر باشه.

1 Likes

درخواست برای ارایه فصل

2 Likes

اونور گفتم:

و

اینم که گفتن موافقم:

https://www.amazon.com/vdp/3892097e37db45a09426f1d6d6bf5c4a?product=1934356921&ref=cm_sw_em_r_ib_dt_ELGvhqiIjW86S

اینم بنظرم جالب باشه:

با موضوعات FP هم موافقم.

کتاب های مورد علاقه رو به ویکی هم اضافه کن بی زحمت

1 Likes