دعوت به همکاری برای یک پروژه ریلز برای یک شرکت ژاپنی معتبر

دوستان عزیز سلام
من جهان هستم، قبلن معاون عملیات و مدیر فنی شرکت داده‌ورزی سداد بودم، قبلش هم تو بانک وست‌پک تو نیوزیلند کار میکردم، بیش از یک ساله که از سداد استعفا دادم و به بچه‌های دولوپر کمک میکنم که بتونن تو شرکت‌های خارجی کار پیدا کنن، کاری که خودم سال ۲۰۱۱ شروع کردم و الان دوباره شروعش کردم. یه گروهی درست کردم به اسم پیزلی دیجیتال، چیزی شبیه به یه کامیونیتی هست تا یه شرکت چون هیچ وقت بیزینس‌من خوبی نبودم و فکر نمیکنم هیچ‌وقت هم بشم(ولی همچنان امیدوارم) :slight_smile:.

یه پروژه از یه مشتری ژاپنی داریم که براش دنبال برنامه‌نویس روبی و ریلز خوب میگردم که خوب بلد باشه برنامه با کیفیت بنویسه، کامیونیکیت کنه به انگلیسی و برنامه‌هاش رو تست کنه.
درآمدش هم حدود ساعتی ۲۰۰ هزار تومن هست، کمی بیشتر یا کمتر بسته به competency شما.
برای کسی خوبه که کار فریلنسینگ میکنه چون یه کار دائم نیست. خودم هم بهتون کمک میکنم که کار رو درست تحویل بدیم، اگر مشتاق بودید من هم مشتاقانه منتظرم بهم پیام بدید به ایمیل: jahan at paisley.digital

مختصری در مورد پروژه:

The app in question is using Ruby 2.3 and Rails 5.0. It's not very large and doesn't actually use that many Rails features, for example it communicates with a backend via an HTTP API rather than using ActiveRecord etc to access a database. It's mostly a jQuery-based frontend with some ruby middleware. It's perhaps not always following best practices... The main issue would be that it's so far behind the latest versions of Rails and Ruby so I'm sure there will be a bunch of incompatibilities to work through. The app is dockerized and deployed in containers.

مخلصم
جهان

پی‌نوشت:
این اولین پیام من هست تو این فورم، امیدوارم قواعدش رو نقض نکرده باشم.

6 Likes

سلام متن انگلیسی رو داخل div با dir چپ به راست قرار بدین تا درست خونده بشه:

<div dir="ltr">

</div>

مثال بدون div:
Lorem ipsum dolor sit amet.

با div:

Lorem ipsum dolor sit amet.
2 Likes