جنگو روی ابرآروان

سلام دوستان، کسی تا حالا تجربه راه اندازی django روی paas ابر آروان رو داشته؟ به نظرم داکیومت خودشون برای این کار کامل نبود، من یه image از پروژم ساختم، توی پنل ابرآروان هم دیتابیسمو ساختم، ایمج رو پوش کردم روی داکرهاب و داخل آبر آروان اپ جدید براش، با موفقیت از داکر هاب پول میشه و استارت میشه ولی ارور back-off restarting failed container میده و وضعیت همیشه «در حال ساختن» میمونه،روی سیستم خودم با همون ایمج و یه دیتابیس با همون مشخصاتی که روی ابرآروان داشتم، با همون پسورد و host name و … ، پروژه رو اجرا کردم و مشکلی نداشت، کسی تجربه این کارو داشته که بتونه کمکم کنه؟

از آروان استفاده نکردم ولی fandogh.cloud رو تست کردم. برای استفاده ازش هم لازم نیست چیزی روی dockerhub بذارید. مستقیم ایمیج رو میدید به خودش.

1 Likes

سلام، داخل فندوق هم سیستم به همین شکل هست نه؟ یعنی فقط پروژه که با جنگو نوشته شده رو جدا از دیتابیس پوستگرس و ردیس داکرایز میکنید و ایمیج رو آپلود میکنید، و توی پنل فندق دیتابیس رو با مشخصاتی ک توی پروژه استفاده کردید میسازید، درسته؟ اگه به این شکل هست میتونید اگر براتون امکانش هست Dockerfile پروژه جنگو و در صورت وجود docker-compose رو اینجا بفرستید تا چک کنم؟ شاید ابنجوری بتونم مشکلم رو حل کنم.
در هر صورت ممنون از پاسختون.

بله. به همین شکل هست ولی من پروژه‌ی جنگو نساختم و پروژم اصلا دیتابیس نداشت.
صرفا میخواستم تست کنم ببینم چطوریه، یه پروژه‌ی golang ران کردم.
البته توی فندوق، ایمیج رو آپلود نمیکنیم، یه فالی زیپ آپلود میکنیم که داخلش dockerfile هست.

2 Likes