جلسه حضوری و آنلاین مهر ماه - کرج‌لاگ

جلسه مهر ماه

:small_orange_diamond:عنوان: نظرسنجی در رابطه با کد رفتاری
:small_orange_diamond:زمان: ۱۰ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۰:۰۰
:small_orange_diamond:آدرس: کرج، جهانشهر، رو‌به‌روی استانداری، مجتمع میلاد، خانه استارتاپ کرج

:small_orange_diamond:جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشتن ماسک الزامی‌ می‌باشد.

1 Likes

با این وضعیت کرونا که امروز رکورد زده بهتر بود همون آنلاین باشه . واقعا حضوری خطر ناکه

3 Likes

شرایط مجموعه به صورتیه که کاملا همه چیز رعایت می‌شه ولی به صورت آنلاین هم جلسه رو روی جیتسی داریم حتما

2 Likes

من نمیفهمم کد رفتاری یعنی چی؟

1 Likes

Code of Conduct

3 Likes

کد رفتاری
COC (code of conduct)

1 Likes

وقتی که هنوز اطلاعات علمی کافی در مورد پندمیک وجود نداره چطور همه چیز رعایت میشه؟

من مخالف جلسه نیستم اما چون فرمودین همه چیز رعایت میشه خواستم یاد آوری کنم که حضور در گردهم آیی های غیر ضروری اولین و مهمترین قانون پندمیک رو کاملا میبره زیر سوال

4 Likes

متاسفانه بخاطر چیزی بسیار غیر ضروری سلامت جامعه رو به خطر می اندازند. مثلا ماسک می زنند و یکمی فاصله اخرش خیلی خیلی بخواند رعایت کنند مثلا در جایی سرباز باشه.

روز جمعه ۲۰۰ خوردی نفر مردن. واقعا افراد خوب درک کرده باشند به این دور همی حضوری نمی رند

5 Likes

توی ویکتوریا با ۱۱ تا مورد در روز قوانین شدید منع عبور و مرور حاکم هست ولی بازم کشته میده و بازم چند نفر در روز مبتلا میشن

4 Likes

من به دوستان از جمله @minatafreshi عزیز پیشنهاد میکنم که اگر قراره حتما حضوری باشه ثبت نام انجام بشه و یه حداکثر تعداد شرکت کننده در نظر بگیرید، و حتما و حتما بدون استفاده از دستگاه حرارت سنج کسی راه به محل برگذاری پیدا نکنه

2 Likes

لغو شد به صورت حضوری

2 Likes

برای حضور در جلسه آنلاین مهر ماه #کرج‌لاگ از لینک زیر وارد شوید:

آدرس گروه تلگرام رو بزارید