طراحی وب

سلام
وقت بخیر
در رابطه با فیلم های آموزشی طراحی وب آقای توکلی
به مشکل بر خوردم
زمانی که زبان htmlرو انتخاب میکنیم بعد چتد تا گزینه میاد که شما یکیشو انتخاب میکنید و من اون گزینه رو ندارم (قسمت۳)

2 پسندیده

سلام, لطفا لینک ویدیو روهم بدین

cc
@shahryarjb

1 پسندیده

من داخل یک کانال دیدم
اگه ویدیو هاتون جایی هست که بتونم لینکشو بفرسم راهنمایی کنید

سعی کنید در صورت امکان توی موضوع مربوط پست بذارید، و وقتی میگید کانال دقیقا یعنی کجا؟ :slightly_smiling_face:

کانال تلگرامی
آدرسشو بدم؟
برای اینکه htnl بنویسید تایپ میکنید htm۴تا گزینه میاد ولی من میزنم ۳تا گزینه میاد دقیقا همونی که میزنیدو ندارم

html منظورم بود اشتباه تایپ شد

درود خدمت شما دوست من. واقعیت امر من ویدیو هامو تاحالا در کانالی نزاشتم لطفا در پروفایل من بیایید

و بگید کدوم بخش مشکل دارید تا من بتونم ببنیم دقیقا مشکا کجاست و کدام ویدیو

این ویدیو

وقتی html می زنم دوتا گزینه می یاد شما با گزینه اول سرکار دارید که من اینتر می زنم دومی برای زبان الیکسیر هست که نیاز شما نیست و در این آموزش ها مطرح نمی شه.

ببخشید اما منظورم اونجا نیست
قسمتی که میگید میخوایم پروژه رو شروع کنیم باید html بزنیم بعد چهار تا گزینه میاد که سه تاش علامت آچار داره و یکیش شبیه به مربعه اونی که شبیه به مربع هست برای من نمیاد

اینجا دیگه؟ اینا اصطلاحا Snippet هستن و @shahryarjb باید بگه برای فعال‌شدنش چه اکستنشنی نصب کرده :thinking:.
ولی علی‌الحساب، اگه شما کاراکتر ! رو بزنید (و بعد یکی از همون آچارا میاد) و بعد اینتر رو بزنید، حدودا نتیجه‌ش مشابه همین کاریه که اینجا انجام میشه.

ببخشید دوست من. این ابزار هایی هست که کارو راحتر می کنه داخل برنامه نویسی. دوست عزیزمون اشاره کردند. یکی از snippet های معروف html رو نصب کنید همه اینارو دارند ولی من یادم نیست چه اکستنشنی بود . الان گشتم روی viscode خودم پیداش نکردم متاسفانه حذف کردم همه پلاگین ها بجز موارد مربوط به elixir رو

ولی می تونید از سایت w3school اینو کپی کنید نمونه کد شروع پروژه html هست

1 پسندیده

بله خیلی ممنونم🌹

1 پسندیده