معرفی سرور مناسب

دوستان درباره سرورای درست حسابی تو ایران من نتوستم به نتیجه گیری کلی برسم که از کدوم شرکت سرور بگیرم من خودم خواستم از فندق استفاده کنم که فک کنم بعضی از دوستان گفتن انگاری سرویساش مناسب نیست.میشه اینجا اون شرکتهایی که سرویس های معقول درحد ایران رو ارایه میدن معرفی کنید.

چرا فندق مناسب نیست؟ فندق یه ذره آشنایی با داکر می‌خواد و هزینه‌هاشم معقولن. من که راضیم ازش :thinking:

1 Like

من که تا حالا باهاش کارنکردم دوستان دیشب میگفتن
دیشب کلی پیشنهاد دادن :thinking: :thinking: :thinking:چرا الان چیزی نمیگن

اگه منظورت از درست حسابی یه سیستم استیبل با پشتیبانی درست باشه.تو ایران نداریم چون سرور های ایران استیبل نیست و موضوع پشتیبانی در تمامی حوزه های متاسفانه افتضاحه.

2 Likes

اگه منظورت قیمت مناسب نسبت به قدرت سخت‌افزار باشه، بازم تو ایران نداریم.
اگه منظورت قدرت سخت‌افزاری با توجه به چیزی که توی سایت مینویسن باشه، بازم تو ایران نداریم (مثلا نوشته ۴هسته و واقعا ۴ هسته داره ولی اندازه‌ی ۲هسته‌هم قدرت نداره)
اگه منظورت سروریه که اینترنت درست حسابی داشته باشه بازم تو ایران نداریم!

اگه پولشو دارید، یه سرور HP G7 بگیرید. قیمت ندارم ولی فکر میکنم با ۷تومن بشه گرفت. (بستگی به cpu و ram داره)
بعد بذارید توی یه دیتاسنتر (با هزینه‌ی ماهانه ۲۰۰-۳۰۰ تومن)
اگه پول بیشتر دارید، یه سرور HP G9 بگیرید (G10 گیر نمیاد). حدود یه ماه پیش یکی داشتیم فروختیم. ۲۵تومن. (دست دوم! اگه نو باشه بالای ۵۰تومنه)

اگه پولشو ندارید و میخواید با بودجه‌ی کمتر استارت بزنید، فکر میکنم سرورهای haio.ir خوب باشه. چندوقتیه که ازش استفاده میکنم ولی نه برای کار خفن. کارم گیر پیتیبانیش نیفتاده ولی چندتا تیکتی که زدم خوب و سریع پاسخ دادن.
اینو یادمه یکی دو سال پیش یه نفر توی همین سایت معرفی کرده بود.
سیستم کاریش هم اینطوریه که حساب رو شارژ میکنید و هر دقیقه بر اساس سخت‌افزاری که روشن بوده از حسابتون کم میشه. یه جورایی pay as you go که خیلی خوبه!

1 Like

:joy: :joy: :joy:یه روز در هفته هم اپ باشه اوکیه
میخوام از فندق استفاده کنم انگاری به ناچار باید کیفیت بد رو تحمل کنیم.

1 Like

لیارا یا فندوق رو استفاده کن، ایرادی نداره اگر خوب یا نامناسب بود نظرت رو راجع به نحوه ارائه خدماتشون به اشتراک بگذار.

2 Likes

من پیشرو هم پیشنهاد میکنم یه نگاهی بندازید.
pishrocloud.com

2 Likes