تم تاریک یا روشن مسئله این است

سلام دوستان
میخواستم نظرتون رو در مورد تم های سیاه و سفید ادیتور ها بدونم و اینکه شما چه تمی رو انتخاب میکنید
تم های تاریک یا روشن و دلیلش چیه

من تم تاریک رو انتخاب می‌کنم. چشمام کمتر اذیت میشه و متن واضح تره

1 پسندیده

من حس میکنم تم تاریک باعث خواب الودگی میشه:-D

من اینطوری نیستم

1 پسندیده

قطعا تیره. البته این فقط مربوط به ادیتور نمیشه. همه‌چیز تیرست. از والپیپر (که تقریبا هیچوقت دیده نمیشه) تا فایرفاکس و البته قهوه.

image

3 پسندیده

برای من حق انتخابی وجود نداره، فقط تم تیره، اگه روشن باشه کور می‌شم. نور مانیتورم روی صفر درصده با این حال تصاویر روشن خیلی اذیتم می‌کنه

1 پسندیده

تقریبا هر چی تو سیستم و موبایل تم دارک داشته باشه استفاده میکنم و نداشته باشم دنبال تریکش میگردم که بشه😉.سفید کور کنندس.

1 پسندیده

دو مدل معروف هست و یه مدل غیرمعروف.
روشن (light)، تاریک (dark) و سیاه (black)!
روشن و تاریک که واضحن ولی سیاه طوریه که کلا همه‌چیز #000 هست و من طرفدار این مدلم. تمرکز رو بیشتر می‌کنه. حالت تاریک در عین حال که برای چشم‌ها مفیده باعث افسردگی میشه ولی حالت سیاه نه. حداقل برای من که اینطوره :))

2 پسندیده

من بکگراند #222 و متن #DDD یا #DED رو بیشتر دوست دارم.
کنتراست خیلی زیاد بین بکگراند و متن، زیاد قشنگ نمیشه.

ولی با شما موافقم که تم‌های معمول، زیاد خوب نیستن. البته مشکلم باهاشون اینه که رنگ پس‌زمینه (و گاها متنها) رو طوری میسازن که یه مقدار رنگ آبی توش باشه و از این بدم میاد. مخصوصا اگه مانیتورم خیلی خوب نباشه و خودش یه کم رنگها رو آبی‌تر نشون بده (اغلب مانیتورها اینطوری هستن و میشه گفت تمام نمایشگرهای موبایل اینطوری هستن)

3 پسندیده

Dark 4 Ever ::smiley:

2 پسندیده