چه زبانی برای پروژه های سازمانی مناسب است؟

با سلام برای ساخت سرور یک نرم افزار به صورتی که قرار است تمام پزشکان و پرستاران و پرسنل بیمارستان ها از آن استفاده کنند چه زبانی را پیشنهاد می دهید؟

از کمک شما دوستان نهایت سپاسگذاری را دارم

با سلام اگه منظورتون یک برنامه تحت وب هست هر زبانی که شما در آن مسلط هستید خوبه
در این نوع برنامه ها مدل داده و امنیت داده و حریم خصوصی خیلی مهم تر از زبان برنامه نویسی است
شما به چه زبانی مسلط هستید

اگر من همچنین سیستمی مینوشتم با یک زبان روی JVM مینوشتم

با توجه به این که ماهیت این اپ سازمانی هست قطعاً از حساسیت بالایی برخوردار هست. قطعاً امنیت و
حریم خصوصی در این نرم افزار خیلی مهم است.

در حال حاضر بنده لاراول رو در حد نسبتاً خوبی بلد هستم. اما از اونجایی که زبان هایی مثل پایتون و روبی، کاتلین بحثشون داغ هست. گفتم قبل از استارت پروژه از شما دوستان محترم در این مورد مشورت بگیرم.
این نرم افزار هم تحت وب هست یعنی پنلی در اختیار مدیران ذی نفع داره و از جهت دیگه برای نسخه اندروید باید عرضه بشه

به عقیده من Kotlin انتخاب مناسب تری هست نسبت به php

1 پسندیده

سام عزیز کاتلین فریم ورک وب درست حسابی داره ؟

دوست عزیز کاتلین یک زبان هست من از این زبان برای توسعه اپ های اندرویدی استفاده می کنم و فوق العادس میتونم بگم سینکتس خودم رو با این زبان میتونم پیاده کنم

1 پسندیده

شما محتوای بنده رو مثل اینکه سریع خوندید جسارتا . بله در جریان هستم سوالم این هست که آیا فریم ورک وب خوبی براش اومده یا خیر

عذر میخوام فقط جواب سوال رو دادم و هیچ پیش مقدمه ای نداشت در هر صورت ببخشید
بله فریمورک ktor وجود داره که فریمورک بسیار خوبی هست

1 پسندیده

به نظرم اگر دنبال توسعه سریع هستید و همینطور فانکشنال و یک جامعه خوبی رو هم نیاز دارید با پلاگین های زیاد و کتابخانه های قوی و هم چنین براتون سرعت مهمه به الیکسیر هم فکر کنید

2 پسندیده

سرویسی رو که با این زبان توسعه داده شده رو میشناسید؟ تا بررسی کنم؟

بخشی از اسنپ و بازار در ایران باهاش درست شده است

2 پسندیده

سلام شهریار عزیز
چند تا framework که من میشناسم
Ktor
Http4k
Spark

3 پسندیده

اسپارک, پس فکر کنم هرچی روی جاوا جواب بده روی اینم می ده ؟ یعنی فریم ورک play هم می شه ؟

1 پسندیده

این spark framework
apache spark نیست

بله

3 پسندیده

VERT.X

spring هم این اواخر بیشتر از جاوا با کاتلین نوشته میشه

1 پسندیده

ممنونم آقا حسین :pray:

1 پسندیده