تور برای کل سیستم در ویندوز

سلام. لطفا راهنمایی کنید چطور تور رو برای کل سیستم و نه فقط کاوشگر اینترنت استفاده کنم. از ویندوز 7 استفاده میکنم. اگه این موضوع رو خاستید پاک کنید به هر دلیلی، تو پیام خصوصی راهنمایی کنید.

سلام
توی ویندوز وقتی Tor Browser رو باز میکنید روی پورت 9150 میتونید ازش استفاده کنید
فقط مشکل اینجاست که باید همیشه Tor Browser باز باشه

2 پسندیده

ویندوز بلد نیستم ولی اصولا network manager باید این قابلیت رو داشته باشه که توش یه socks5 ست کنیم و ترافیک رو از اون عبور بده. همه‌ی ترافیک رو.

3 پسندیده

سلام
آره درسته ولی مشکل اینجاست که توی ویندوز نمیشه مثل لینوکس tor رو نصب کرد که اون یه سرویس همیشه فعال داشته باشه و روی پورت 9050 به ما سرویس بده
فقط Tor Browser رو میشه نصب کردم که اونم فقط وقتی Browser اش باز هست روی پورت 9150 میشه از Socks5 استفاده کرد و به محض بستن Browser دیکه کار نمیکنه

2 پسندیده

حقیقتش منم که لینوکس دارم الان نمیتونم با خود tor کار کنم و دارم از torbrowser استفاده میکنم. یه مشکلی با اینترنتم دارم…
و بله، تا جایی که میدونم نمیشه بروزر رو بست.

2 پسندیده

بم میگی دقیقاً چکار کنم؟ مرحله به مرحله. تور بروزر نصبه. مشکلی ندارم همیشه بروزر باز باشه. ینی میگی امکانش هس مثلاً با دانلود منیجر یه ویدیو رو از یوتیوب دانلود کرد دیگه؟ چون با خود تور بروزر سرعت دانلود پایینه.

طبق تجربه من روی پورت 9150 میتونی از Socks5 استفاده کنی
دو راه داری:

1. طبق راهنمایی این سایت کل ویندوز رو به پروکسی وصل کن:
    https://www.dummies.com/computers/operating-systems/windows-10/how-to-set-up-a-proxy-in-windows-10/
    نوع پروکسی رو بزن Socks5 توی بخش آدرس بزن 127.0.0.1 و توی بخش پورت بزن 9150
  2. میتونی بری توی تنظیمات برنامه ای که میخوای و فقط اون رو به پروکسی وصل کنی. مثلا توی تنظیمات IDM به بخش پروکسی میری و آدرس و پورت بالا رو میزنی اینجوری بقیه برنامه ها به حالت عادی به نت وصلن و IDM با تور.

تور معمولا پورتش 9050 هست ولی روی ویندوز من با 9150 وصل شدم. اول با 9150 تست کن اگه نشد با 9050 تست کن.

1 پسندیده

بله.

اگه سرعت پایینه به خاطر شلوغی شبکه‌ی tor هست. بنابر این توی adm هم کند دانلود میشه.
درکل بهتره از tor برای این‌کارها استفاده نکنید. tor شبکه‌ی مهمیه و بهتره برای دانلود ازش استفاده نشه که کمتر شلوغ باشه و بتونیم کارهای مهمتر روش انجام بدیم. وقتی از tor استفاده میکنید، در حال استفاده از کامپیوترهای مردمی هستید که دوست دارن این شبکه رو سرپا نگه‌دارن.
خلاصه سعی کنید «استفاده ی منصفانه» داشته باشید که کاربران دیگه اذیت نشن.

tor به طور پیشفرض روی 9050 ران میشه (توی همه‌ی سیستم‌عاملها) مگر‌اینکه توی تنظیمات چیز دیگه‌ای وارد کرده باشیم.
torbrowser برای اینکه بتونه کنار tor ران بشه و باهاش تداخل نداشته باشه به طور پیشفرض روی 9150 کار میکنه.

2 پسندیده