متد یا شیوه طراحی فرانت اند این سایت

سلام
من از طراحی و… متاسفانه سردرنمیارم اگر کسی آشنا هست لطفا بگه شیوه طراحی سایت https://mailtrap.io/ چیه ؟؟ مثلا شکل button ها و و… تا جایی که سوادم قد میده material ,flat و … وجود داره اما خب ماله این وبسایت خیلی متفاوته !!
اگر هیچ شیوه‌ای وجود نداره لطفا بگین ساده‌ترین راه واسه اینکه بتونم از ماله خود این وبسایت استفاده کنم چیه ؟ تشکر

1 Like

منظورت radius دکمه ها هست؟

1 Like

اگه منظور اینه که چطوری border و background روی هم نیفتادن و یه مقدار فاصله دارن، به خاطر اینه که با box-shadow یه مقدار حاشیه‌ی سفید روی background انداخته.

background: #FF0;
box-shadow: inset 1px 2px 0 2px #FFF;
border: 1px solid black;
border-radius: 1.4rem;
padding: 1rem 1.5rem;
width: max-content;

ایده‌ی باحالی بود.
الآن تست کردم اگه برای :hover اینو بنویسیم باحال میشه:

box-shadow: inset 0px 0px 0 0px #FFF;
background: #CC0;

البته فقط دکمه‌ها نیست. عکسهای SVG داخل صفحه هم به همین روش (تقریبا) درست شدن که باعث طبیعی‌تر شدن محیط میشه.

برای موج‌هایی که توی صفحه درست کرده (بنفش بالای صفحه و زرد پایین صفحه) از svg استفاده کرده. میشه از clip-path هم استفاده کرد که css هست ولی حیف که خوب پشتیبانی نمیشه.

2 Likes

نه منظورم شیوه و سبک طراحی کل پیچ هست . مثلا گوگل متریال رو داده یا یه سبک طراحی دیگه به اسم فلت داریم و …
میخوام بدونم طراحی اینها هم اسم داره یا نه ؟

پویاجان این سبک طراحیشون اسمی داره یا نه ؟ میخوام اینو بدونم .
یکم کدهای سی اس اس رو دیدم ظاهرا از بوت استرپ استفاده کردند و تغییرش دادند . بخوام از همچین چیزی استفاده کنم باید خودم بنویسم یا میشه پیداش کرد ؟‌

والا اولین باره میبینم. چیز پرکاربردی نیست که بخواد اسم داشته باشه.

خیلی شبیه flat هست، فقط همین یه ذره css رو اضافه داره (و svgها)، فکر نمیکنم پیاده سازیش از طریق less و sass کار سختی باشه.

1 Like

انصافا واسه من یکی کار خیلی خیلی سختی هست و کلی گوگل کردم ببینم میشه به نتیجه ای رسید که بشه دقیقا همینو تو پروژه خودم استفاده کنم که اونم دیدم نه نمیشه :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

چرا سورسشو‌ چک نمیکنی؟

خب چک کردم و اینطور متوجه شدم خودشون ساختن اما خب گفتم شاید اشتباه میکنم و …

1 Like

اینترنت :+1:

1 Like

تو اکثر وی پی اس های داخلی میشد از سرورهای خارجی پینگ گرفت و اهل فن اینترنت داشتند اما خب …