راهنمایی در مورد استخدام در خارج از کشور

با سلام و درود
من خیلی مطلب هم اینجا هم سایت های دیگه در مورد استخدام برنامه نویس تو خارج از کشور خوندم ولی همگی ناقص بودن و کلی گویی کردن.
میشه یه نفر کامل در این مورد توضیح بده مخصوصا اگه خودش این مسیر رو رفته و الان انور آب مشغول کار هستش.( چه مدارکی میخاد،اصلا باید از کجا شروع کرد و…)
در ضمن درمورد NET. هم توضیح بدین بازار کار #C و ASP چطور هست؟

جسارتا دوست عزیزم. در همه اون پست ها کامل در مورد این موارد شما توضیح دادند. . راه موفقیت یک فرد راهی نیست که تضمین کنه شما ۱۰۰ درصد موفق می شید.

فقط در این مورد زیاد ندیدم کسی صحبت بکنه.

بر اساس زمان محلق شدن شما به انجمن بعید می دونم شما اصلا زمانی داشتید برای خوندن اون مطالب چون بسیار طولانی هستند

3 Likes

سخنتون بسیار تند و زننده بود.

من از خیلی وقت پیش مطالب این سایت رو دنبال میکردم ولی عضو نبود.چون بحث اصلی این سایت خارج از حوزه کاری من هست.(بیشتر بحث بر روی لینوکس و روبی و php و… ولی حوزه کازی من C# و Andriod هستش)
من همه مطالب رو که نخوندم بلکه مطالبی که مد نظرم بود رو مطالعه کردم.در همه اون پستا کلی گویی شده بود.حالا اگه شما نمیخاید ( ویا شایدم حسش رو ندارید) توضیحات رو تکمیل کنید و به جزییات بپردازید، فکر نکنم صحیح باشه با این ادبیات صحبت کنید.

2 Likes

احساس میکنم این سایت یواش یواش داره از مسیر و هدفی که داره خارج میشه و تبدیل به اداره مهاجرتی و کاریابی شده تا حدی که اکثرا بدون کوچکترین فعالیت قبلی در سایت و … صرفا بخاطر این مسائل ثبت نام میکنند ⁦☹️⁩ البته امیدوارم شما جزو اون دسته نباشید

1 Like

دوست عزیز. برخورد شهریار عزیز تند نبود. از شما خواهش می کنم این پست ها رو مطالعه بفرمائید:

اما در مورد #C و اینها هم عرض کنم. که تاجایی که من دیدم کار براش خیلی کم هست در مقایسه با بقیه زبان ها و تکنولژی ها.

در ضمن این هم بگم که همونجور که شهریار گفت هیچ تظمینی نیست که کار هایی که من کردم و مهاجرت کردم رو شما انجام بدید و اوکی بشه. منظور اینه که همه اینها می تونه راهنمایی باشه و هرکس روال مهاجرتش فرق می کنه و فقط کلیات هست که یکیه

1 Like