نامه‌ی عاشقانه به کلوژر

یه تاپیک دیدم با عنوان Love Letter to Clojure از یه برنامه نویس تقریبا ۵۰ساله.
متنش خیلی طولانیه خودم کامل نخوندم، نصفش هم هنوز منتشر نشده و قراره توی یه تاپیک دیگه نوشته بشه که هرزمان منتشر شد، لینکشو همینجا میذارم.
فعلا بخش اول نامه رو بخونیم:

5 Likes
2 Likes

فکر کنم این ویدیو رو قبلا دیده بودم. در ادامه‌ی یه تاک بلند یک ساعته، ایشون میاد صحبت میکنه.
فکر کنم تاک اصلی مربوط به walmart بود که یه نفر توضیح میداد چطوری از event sourcing استفاده میکنن و میگفت که توی شرکتی به نام jet یا همچین چیزی کار میکرده بعد به walmart ملحق شدن و بقیه‌ی ماجرا. درست جزئیاتشو یادم نمیاد ولی صحبتهای ایشون رو یادم میاد که قبل و بعد از صحبتهای اصلی میاد روی سن و یه سری توضیحات میده. احتمالا ایشون مدیر تاک باشن.

به هر حال این ویدیوی ۶دقیقه‌ای نمیتونه love letter part 2 باشه.

بله. این صحبت قبل از تاک‌ی هست که من درموردش نوشتم. تاک بسیار قشنگیه.

1 Like

خیلی درگیر پارت یکش شدم و همین ویدیو هم کانال رسمی خودشون پخش کرده حالا خیلی کمه در مقابل پارت یک

فک کنم منظورتون همین ویدیو باشه که تو پارت یک هم بهش اشاره شده.

1 Like

آره. همین ویدیو.

پارت اول تازه منتشر شده، تا منتشر شد من لینکشو اینجا گذاشتم (فیدهای وبسایت رو دنبال میکنم) بعید میدونم پارت دو تا ۱ماه دیگه تموم بشه و اگه قرار بود اینقدر کوتاه باشه، ادامه ی همون پست مینوشت. چون همینم خیلی خیلی طوالانیه برای یه بلاگ پست، یه پاراگراف بیشتر که راه دوری نمیره!

به هر حال من همچنان دارم فیدها رو فالو میکنم. اگه پارت دوم منتشرشد، همینجا لینکشو میذارم و عزیزانی که لایک کردن یا کامنت گذاشتن رو منشن میکنم که حتما ببینن (به نظرم بهتر از اینه که یه تاپیک دیگه یراش بزنم)

1 Like