کدوم کشور سطح مکالمه انگلیسی شون ضعیفه(برای مهاجرت راحت تر)

سلام
من خیلی وقته می خوام مهاجرت کنم ، حتی قبلا تو این انجمن پست هم درباره ش دادم، اما سطح مکالمه زبانم ضعیفه و نمی تونم درست صحبت کنم و این جلوی مهاجرتم رو گرفته.(البته مهارت ریدینگ و شنیداری ام خوبه). به همین خاطر تصمیم دارم برم کشوری که زبان انگلیسی مردمشون زیاد خوب نباشه (مثل هند و …) و بتونم راحت کار کنم. شما کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟؟
1- هند
2- مالزی
3- روسیه
4- کشورهای عربی
5 یا ؟؟؟

من با تکنولوژی های MERN Stack کار کردم و نمونه کار دارم. و تازگی ها هم الیکسیر و ruby-on-rails کار می کنم

پیشنهاد میکنم زبانتون رو تقویت کنید.
شما اگه با یه نفر هندی صحبت کرده باشید متوجه میشید که هیچکدومتون حرف همدیگه رو متوجه نمیشید.

3 پسندیده

پاسخ خوبیه،
فقط باید بگم که انگلیسی هندی ها خیلی هم خوبه و اصلا ضعیف نیست

1 پسندیده

این سوال یکمی عجیبه، اگر هدف شما زبان انگلیسی هست ولی هنوز در حال یادگیری هستید، خب کسی که زبانش خوب باشه بهتر میتونه با شما به انگلیسی ارتباط برقرار کنه تا کسی که خیلی زبانش خوب نیست، چون میتونه اشتباهات شما رو‌پوشش بده و منظور شما رو متوجه بشه

1 پسندیده

هندی ها فقط از کلمات انگلیسی استفاده می کنند، ولی جمله بندی شون اصلا درست نیست و خیلی لهجه مذخرفی دارند …

نه هدفم زبان نیست. می خوام برای کار مهاجرت کنم و می خوام جایی باشه که سطح زبان مردمش مثل خودم باشه تا ضعفم به چشم نیاد و بتونم روی کارم تمرکز کنم

نه اینطور نیست،
موضوع لهجه جداست، هر مردمی لهجه خودشونو دارند، اما انگلیسس بیشتر مردم هند کاملا درسته و فقط استفاده از کلمات نیست

انگلیسس یکی از ساده ترین زبان هاست، شما به هر کشوری که برید باید زبان اون کشور رو بلد باشین، خب من اگر جای شما باشم روی زبانم‌کار می کنم

2 پسندیده

:sweat_smile::sweat_smile: