این ایده رو چطور پیاده سازی کنم؟

سلام
میخوام یک اپ استور مثل بازار برای اندروید طراحی کنم منتها با این تفاوت منبع برنامه هاش سایت های مختلف مثل www.farsroid.com باشه یعنی برای هر صفحه معرفی برنامه این سایت تو اپ یک صفحه باز بشه که اطلاعات رو از همون صفحه برداره و مثل کافه بازار نشونش بده و البته لینک هم همون لینک باشه.

به نظر شما برنامه نویسان بهترین راه برای پیاده سازی این پروژه چیست و از چه زبان هایی باید استفاده شود؟

پ.ن : گرچه ایده خاصی نیست(سادس) اما اگر کسی روز خواست این ایده رو پیاده سازی کنه یک اطلاعی هم به ما بده

اگه درست فهمیده باشم، مشابه این ایده، برای به دست آوردن قیمت کالاها پیاده‌سازی شده.
وبسایت torob.com

راهی که به ذهن من میرسه، اینه که توی سرور، ۲تا نرم‌افزار مجزا داشته باشیم که به یک دیتابیس متصل باشن.
یکیشون برای نگهداری front-end و نمایش محتوا به کاربر، دیگری برای گشت و گذار (crawling) توی سایتهایی که ما میخوایم.
اولی که کارش مشخصه و زیاد سخت نیست (بخش سختش ساخت یه search engine هست)
دومی هم باید از طریق خوندن atom feed یا sitemap یا همچین چیزی (و اگه موجود نیست، با گشت و گذار و جستجو کردن توی سایتها) اطلاعات جدید پیدا کنه و اطلاعات قدیمیش رو آپدیت کنه (مثلا وقتی ورژن جدیدی از نرم‌افزار میاد بفهمه و توی دیتابیس داخلیمون تغییرات ایجاد کنه)

چه زبان هایی رو پیشنهاد میدید؟

با هر زبانی که راحتتر هستید و این امکانات رو بهتون میده.
میتونید بخش مربوط به وبسایت رو با هر زبانی که راحتتر هستید انجام بدید و بخش مربوط به خوندن صفحات وبسایتهای دیگه رو با پایتون (که ابزارهای بهتری برای crawling داره) انجام بدید.