پیشنهاد دور همی آنلاین

با سلام

ما (من و جمعی از دوستان توسعه دهنده وب) دو سه سال پیش توی گروه تلگرامی تصمیم گرفتیم آخرین روز هر ماه توی اسکایپ جمع بشیم و در مورد یکی از مباحث داغ حوزه فعالیت خودمون حرف بزنیم و تبادل اطلاعات کنیم.

میخاستم همین کار رو اگر امکان داشته باشه در DevHeroes انجام بدیم و دوستانی که تمایل دارند هر چند وقت یکبار یه زبان یا تکنولوژی رو بصورت آنلاین به بقیه معرفی کنند.

استاتیدی اینجا هستند که میتونه راهنمایی اونا باعث بشه دوستان تازه وارد یا کسانی که میل به استفاده از تکنولوژی و زبان‌های دیگه رو دارند تصمیم درستی بگیرند.

نظر شما چیه؟

6 Likes

به نظر می ایده خیلی خوبی هست و من خیلی استقبال می کنم از این ایده

2 Likes

بنظرم برای شروع یک گروه تو اسکایپ بسازید.

و کسانی هم که علاقه دارند آی دی بزارن تا در گروه اضافه بشن.

hangout تو ایران فیلتر هست ؟

خوشبختانه فعلا فیلتر نیست.

بسیار عالی من فکر می کنم hangout در دسترس تر باشه.

با Discord کار نکردم ولی به نظرتون بهتر از hangout نیست؟

در دسترسه.

ایمیل من در hangout:

discord هم مثل سکایپت خیلی فراگیر نیست.

نیاز به ایمیل نیست لینک رو من شیر خواهم کرد. اما اول یه تست داشته باشیم خوب می شه و بعد نیاز به برنامه ریزی داره

اوکی حله.

هر موقع صلاح دونستید اطلاع رسانی کنید؛ شرکت کنیم.

فقط جهت تست این لینک رو می تونین استفاده کنین الان تا تست کنیم ؟

https://hangouts.google.com/hangouts/_/calendar/bHhzYW1lZWVyQGdtYWlsLmNvbQ.7s32ra8s15vlroqosfv5uh0ktn?authuser=0

اینم لینک تست برای discord

2 Likes

discord بنظرم بهتره مخصوصا اینکه داشتن اکانت براش اجباری نیست

1 Like

فقط نمیدونم چرا من دوتا اکانت با یک ایمیل دارم توش!
قبلا یه بار ثبت نام کرده بودم. بعد الآن بهم گفت ایمیلم موجود نیست و دوباره ثبت نام کردم.
الآن اکانتی که توی بروزر لاگین کردم با اکانت اپلیکیشن دسکتاپش فرق میکنه ولی ایمیلشون یکیه :neutral_face:

متاسفانه hangouts در پایان راه قرار داره

جالب شد. شما سرویسی می شناسی که تست کنیم ؟

1 Like

بنظرم زیاد سخت نگیریم. همون اسکایپ برای ویدئو کنفرانس عالیه. و سال‌هاست توسط شرکت‌های بزرگ و کوچک و مردم استفاده میشه.

2 Likes

@lxsameer جان مگر Discord توی ایران مشکلی داره؟ Gitter چطور؟

discord اوکی بود. gitter صدا پشتیبانی نمی کنه که ؟ می کنه؟