[سوال] چطور میتونم برای زبان برنامه نویسی مورد نظرم پروژه برای تمرین پیدا کنم!؟

راستش من روبی و پایتون و … دیگه رو یاد گرفتم.
ولی چون هیچ پروژه یا موضوعی نیست که بخوام کد بزنم مقدار زیادی از یادگیریم فراموش میشه!
که باز باید برم آموزشارو نگاه کنم و دوباره همین داستا (برای حدود ۶ ماه همین آش و همین کاسست)
اگر سایتی کتابی یا هر چیزی که بتونه کمک کنه (حتی تجربیات خودتون) وجود داره و ازش خبر دارین بهم معرفی کنید خیلی عالی میشه :wink:
ادیت:
اول اینکه من پایتون و روبی رو در حد کلی یاد گرفتم نه برای بخش خاصی (در حد متوسط)
دوم هم اینکه من بخش فرانت اند کار کردم و کار با دیتابیس و api و چیزای دیگه رو باهاش آشنایی ندارم

شما زحمت بکشید اگر دوست دارید چیزی که خدمتتون عرض می کنم رو انجام بدهید فرصت خوبی هست در تقویت موارد زیر

۱. کار با وب سرویس
۲. کار با فانکشن ها و ماژول های مربوط به زبان خودتون
۳. استفاده از پلاگین ها و کتابخانه های اماده
۴. کار با دیتابیس
۵. ساخت صفحات گرافیکی برای پروژه خودتان و …
۶. مدیریت فایل و کار با فایل

پروژه:

اول با وب سرویس گوگل ارتباط بگیرید و یک اپ گوگل درایو بسازید بعد بیایید لیست کل فایل های خودتان را بگیرید و بعد فایلی رو آپلود کنید در گوگل درایو به واسطه اسکریپت خودتان

اطلاعات توکن و فایل ها رو ذخیره دیتابیس کنید و هرچه بیشتر با گوگل درایو کار کنید استفاده بیشتر و یاداوری بهتری می شه

3 پسندیده

ممنون بابت پاسختون
اول اینکه من پایتون و روبی رو در حد کلی یاد گرفتم نه برای بخش خاصی (در حد متوسط)
دوم هم اینکه من بخش فرانت اند کار کردم و کار با دیتابیس و api و چیزای دیگه رو باهاش آشنایی ندارم

همون مواردی که شما فرمودید نیز کافیست بالاخره هر پروژه ای شما استارت می زنید از مواردی که بلد هستید شکل نمی گیره به عنوان مثال سه پروژه آخر بنده مواردی بودند که من بلد نبودم و در حقیقت یک چالش جدید هست . دو زبانی که فرمودید هر دو برای این کار آموزش های زیادی در اینترنت براش موجوده.

منظور شما اینکه با فرانت اندش کار کردید رو متوجه نشدم ولی کار با دیتابیس و وب سرویس دید خوبی نسبت به توانایی های شما می دهد

ولی باز خودتون می دونید و تصمیم گیرند شما هستید وگرنه می تونید یک دفترچه تلفن باز موارد اولیه زبان بسیازید

1 پسندیده

قبلا ۲تا تاپیک برای کمک به کسانی که وضعیت شما رو دارن نوشته بودم.
یه نگاهی بهشون بندازید شاید به دردتون بخوره.

1 پسندیده

لینک دوم اصلاح شد :fu:

1 پسندیده