انتخاب مسیر شبکه و برنامه نویسی

سلام.دوستان
من Java و J.s کار کردم الان میخوام اندروید استارت بزنم اما در کنارش میخوام شبکه کار کنم یعنی این دورها نظر شما چیه ccna وmcsa و cehو Security+?یا بهتر همه وقتمو بزارم برنامه نویسی شبکه ول کنم؟رشته دانشگاهیم ربطی به کامپیوتر نداره ؟البته دوره lpic 1 میخوام بگذرونم

شما الآن سه مسیر متفاوت رو میخوایین شروع کنین

Java و JS

بخواطر اینکه جاوا بلد هستین اندروید هم جزو مسیری برای ادامه برای خودتون میدونین. اگر شما این دوتا زبان رو بلد هستین میتونین راحت زبان دیگه ای رو یاد بگیرین پس نگران یادگیری زبان برنامه نویسی جدید نباشین البته که یادگیری عمیق هرچیزی وقت میخواد ولی مثل اینکه شما اول راه هستین پس زیاد تفاوت نداره برای شما

شبکه

لینوکس LPIC 1

بنظر من همه این مسیر ها شروع کنین و یه بحث های بیسیک رو بفهمین فک کنم جمعا ۱ ۲ هفته بیشتر وقتتون رو نگیره تو این شرایط بهتر میفهمین که توی شبکه چه نوع کار هایی انجام میدن و توی اندروید و بقیه شون و بهتر و راحتر میتونین انتخاب مسیر کنین

1 پسندیده

سلام دوست عزیز

شما چند حوزه وسیع و جذاب مد نظرتون هست. که هر کدومشون واقعا یک دنیای بسیار بزرگ هستند.

توصیه میکنم یکشون رو انتخاب کنی و تا ته‌اش بری یادگیری همزمانشون قاعدتا عقلانی نیست چون نمیتونید تمرکز کافی داشته باشید.
بین این چیزهایی که گفتید شبکه بازارکار بهتر و پردرآمدتری داره حتی باهاش میتونید به راحتی اپلای کنید برید کشورای خارجی کار کنید.

یخورده تحقیق کن، سبک سنگین کن، یکیشو انتخاب کن و دنبال اون برو؛ آچار فرانسه بودن بده!

هدفم برنامه نویسی اما میخوام در کنارش دوره ceh بگذرونم ک پیشنیازش mcsa و ccna و پیشنیازlpt دوره ceh نمیخوام اچار فرانس شم در حد معلومات فرعی