مشکل در تشکیل تیم برای استارت اپ

دوستان من یه استارت اپ شروع کردم ولی مشکل انیجا است که توی تشکیل تیمش مشکل دارم
یعنی نمیتونم افرادی رو پیدا کنم !
و اگه هم پیدا کنم به چه صورت با اون ها هم کاری کنم چون استارت اپ من فعلا هیچ دارمدی نداره
اگه قسمتی از سهام رو هم بدم به چه میزان باشه
استارت اپ من یه وب سایت برای آموزش در سه دقیقه هستش
ادرس هم

ممنون میشم راهنمای کنین

یه راهش اینه که همینجا بگید در چه زمینه هایی کمک میخواین شاید دوستان علاقه مند باشن

من تاپیک شما رو دیدم ولی جواب ندادم چون واقعا نمیدونستم چی باید بگم. سوالتون خیلی کلیه.

چیزی که به نظر میرسه اینه که «خوب وقتی بلن درآمدزایی نداشته باشه اصلا از رو زمین بلند نمیشه! چرا تبلیغات نمیکنید؟»

ممنون بنده به یه برنامه نویس php نیاز دارم برای هم کاری و یه نفر هم برای تولید محتوا

خوب اول باید جا بیفتیم بعد بیام تبلیغات کنم دیگه

من تو زمینۀ تولید محتوا ممکنه بتونم کاری کنم. کلی مستند و ویدئوی آموزشی تو زمینه های مختلف هست که میتونم به خوبی زیرنویس کنم. فرانسوی هستن و احتمال اینکه سایت فارسی دیگه ای چنین محتوایی داشته باشه خیلی ناچیزه. البته محدودیت سه دقیقه مشکل سازه. چرا سه دقیقه؟

بسیار عالی

بخاطر این که میخوایم آموزش های جزیی و کاربردی رو توی کوتا ترین زمان بدیم
و در کل هدف سایت ما هم همینه

1 Like

ایدی تلگرام من اگه خواستین هم کاری کنین @abdiayaz

1 Like

واین که ما آموزش های مد نظرمون هست که کاربردی باشن ویه مشکل حل بشه

1 Like

همه کاری یعنی چی؟

هم کاری هستش نه همه کاری

:joy::joy::joy::joy::joy:

سلام
من استارتاپ داشتم و تجربه کار توی استارتاپ‌ دیگه هم داشتم.
خب باید صحبت کنی و طرف را راضی کنی که استارتاپت ارزش کار داره و شاید بیشتر از اون “خودت” چون هنوز کسب و کاری نیست. باید یک دلیلی برای کار با تو بهش بدی (به گفته خودت گزینه پول که حذفه). متاسفانه راضی کردن آدم‌های فنی هم کمی سخته چون فقط کار خودشون را کار می‌دانند و بیزینس، بازاریابی و کارهای عملیاتی را خیلی سطحی می‌بینند و شاید موفقیت هم به کار فنی بدونند (محصول اگر خودش خوب باشه میفروشه).
بعد برای اینکه بتونید کار کنید، یه قراردادی باید باهم ببندید، که موقعی که (اگر) کار به ثمر رسید حق و حقوقی دارد و مشخص باشد. میتونی قرارداد کوفاندری توی اینترنت پیدا کنی یا از یک فرد حقوقی آشنا به این حوزه بخوای که براتون بنویسه. از بندهای مهم اون که جواب سوالت هست اینه که میتونی همون اول سهام ندی و مشروط کنی به اینکه حداقل یک مدتی (مثلاً یک سال) بمونه و رها نکنه. قطعاً میزان سهمی که در سال اول میدی با سال دوم فرق داره با توجه به اینکه حقوق چنین فردی تقریباً چقدره، و هرسال جمعاً چقدر باید بهش می‌دادی و اینکه اون موقع کسب و کارت تقریباً چقدر می‌ارزد.

در کل امیدوارم گول ظاهر زیبا و فریبنده استارتاپ را نخورده باشی. و حساب کن که همه‌چیز ات را هزینه اش کنی و شکست بخوری.

3 Likes