پرسش در مورد یک ایده کاری برای فروشگاه اینترنتی

سلام دوستان میخواستم اگه خدا بخواد در کنار کارم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم به نظرتون بهترین گزینه چیه؟؟؟

سلام . میشه یکم توضیح بدین؟ دقیقا از چه لحاظ بهترین گزینه چیه؟
یکم نامفهمومه پرسشتون.
با سپاس

بهترین گزینه اینه که راه اندازی کنید

در مورد influencer marketing و micro influencers کمی تحقیق کن، این موارد توی ایران هنوز به صورت کاملا سنتی پیاده میشه و احتمالا گپ بزرگی در موردش وجود داره.

2 پسندیده

سلام
منظورم از بهترین گزینه بهترین ایده برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی مثلا فروشگاه اینترنتی فروش فیلم و بازی که خیلی زیاد شده

دقیقا منظورم همین موضوع بود ممنونم

منظورم از بهترین گزینه اینه که بتونیم یه ایده که هنوز تو ایران جا نیفتاده برای گسترش کسب و کار اینترنتی پیاده سازی کنیم و دوم این که چه محصولی برای فروش تو ایران به صورت اینترنتی ریسک پذیره چیزی که زیاد جا نفتاده باشه

1 پسندیده

نظر شخصی من اینه که این قسمت رو نباید اینجا بپرسی چرا که اکثر دوستان برنامه نویسن و در مورد نبض بازار اطلاع خاصی ندارند اما من تجربه شخصی خودمو میگم بهتون امیدوارم مفید باشه

هر چیزی که با خانوم ها سر و کار داشته باشه
از وسایل تزئینی و …
لوازم خرده که مبلغ بالایی نمیخواد
لوازم گوشی و گوشی زیر قیمت(این همیشه مشتری داشته و داره )
و …
فروششون تو ایران عالیه

خیلی این حرف سطحی بنظر میاد, بهتره بکار نره

حالا ممکنه از نظر شما که ایده آلیستی به دنیا نگاه میکنید چنین به نظر برسه اما واقعیت برخلاف دیدگاه شماست . حتی حقیر در گذشته که مشغول به شغل شریف دلالی ماشین بودم از این اصل سودها جسته ام .
یک نکته کوچکم از حقیر قبول کنید که قدرت لفظ رو دست کم نگیریم چرا که الفاظ گاهی بیانگر حالات ذهنی و روحی ما میباشند و اینکه شما از لفظ “سطحی” برای بیان دیدگاهتون در مورد جمله ای که من نوشتم استفاده میکنید یعنی غیر مستقیم دارید من رو سطحی نگر یا به همان زبان عامیانه احمق خطاب میکنید :sweat_smile:
بهرحال سادگی زیباست و من دوست دارم ساده حرف بزنم و ساده باشم و اینکه ممکنه توسط دیگران احمق خطاب بشم مهم نیست :sweat_smile:

فکر کنم جمله منو درست نخوندی، لطفا دوباره بخون، درضمن فکر کنم نیاز به استراحت داری چون من اصلا همچین منظوری نداشتم و جمله من خیلی واضح بود، اصلا نیازی به تعبیرهای حماسی نداشت!
بهتره از موضوع خارج نشیم، اشتباه از من بود

1 پسندیده

من فکر میکنم باید یکمی سعی کنیم ببینیم چی هنوز در حالت سنتی مونده و ببینیم که چطور میشه بهترش کرد، بهتر یعنی ساده تر، سریعتر، ارزونتر. شکافی که توی influencer marketing وجود داره بنظر من خیلی زیاده، اما اصلا نمیدونم بستر مناسبی براش بوده تا حالا یه نه

:joy:نوشته های منو زیاد دستوری ویرایش میکردی گفتم یه خودی نشون بدم

بزار جمله پایین رو تحلیل کنیم :

خیلی > تاکید
این حرف > کدوم حرف ؟ حرفی که مرتضی نقل کرده
سطحی بنظر میاد > در عرف وقتی یک لفظ برای یک مفهوم غیر مادی و مجرد مثلا جمله یا شخص خاصی بکار میره معنای شخص نادان و سطحی نگر رو میده یجورایی یعنی احمق مودبانه … بیخیال

:sweat_smile: یه مدت زیادی میشه خبری سراغی از آدم نمیگیری گفتم حداقل شاید عصبی بشی یه حالی احوالی بپرسی . عیدتم پیشا پیش مبارک

هر کسی روش متفاوتی برای استفاده از وقت داره
عیدت مبارک :blush:

1 پسندیده