مشکل در عدم روشن شدن تبلت با یک ارور خاص

سلام و درود
دوستان من تبلت Samsung Tab A مدل T585 دارم. یه دوهفته دانشگاه بودم و تبلت خونه مونده بود شارژش تموم شده بود. اومدم روشنش کنم هر چی به پاور زدم شارژ نشد.
الآن که میخوام روشنش کنم همچنین اروری میده :
could not normal boot invalid kernel length
خودم البته دارم سرچ میکنم. خواستم ببینم همچین اروری داشتید ؟

تو اون دو هفته، کسی کرنل غیر رسمی روش نصب نکرده؟ :grin:

ممکنه از طریق fast boot بشه یه کاری کرد. مثلا پاک کردن cache یا اگه اطلاعات مهمی ندارید، ریست فکتوری!
سرچ کنید ببینید اون دستگاه رو چطور میشه بوت کرد به fast boot.
احتمالا با نگهداشتن دکمه‌ی vol+ و power به طور همزمان. (یا vol-)

البته ممکنه بتونید وقتی داخل fast boot هستید، از دیتاهای گوشی بکاپ بگیرید و یه اندروید اصل (که خود شرکت سازنده‌ی گوشی ارائه داده) رو روش نصب کنید. (با استفاده از ADB که روی کامپیوتر نصب میشه)

توضیح بیشتر:
دستگاههای اندروید یه چیزی دارن به نام fast boot که معادل بوت کردن از روی CD برای کامپیوتره.
یه فضایی از حافظه‌ی دستگاه، یه سیستم عامل خیلی ساده هست که با استفاده از اون میشه سیستم عامل اصلی رو ریکاوری یا ریست کرد. تنظیماتی خیلی کمی داره و البته میشه با یه سیستم عامل کاملتر مثل twrp جایگزینش کرد. برای root کردن دستگاه اینکارو انجام میدن.

نه عزیز :slight_smile: دست بهش نخورده. میزنم به شارژ اصلا رنگ شارژ سبز نمیشه (شارژ نمیشه)
هیچ چیز مهمی ندارم فقط میخوام روشن شه مثه بچه خوب به مقاله خوندن ادامه بدم
مرسی از راهنمایی ات

خوب من وقتی این ارور رو میگرفتم که میخواستم یه کرنل نصب کنم که امضاش با امضاهای ثبت شده رو دستگاه همخوانی نداشت (اصطلاحا unlock نشده بود)
درمورد وضعیت شما، احتمالا به این معناست که یه مشکلی واسه کرنل لینوکس دستگاه پیش اومده، شاید گارانتی بتونه مشکلو حل کنه. شایدم نیاز به باشه (توسط خودتون یا یه تعمیرکار) اندرویدش دوباره نصب شه (اندرویدی که خود سازنده احتمالا تو سایتش گذاشته واسه آپدیت دستی)