برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی چکار کنم؟

سلام
من می خام تو سایت stackoverflow یا سایت های دیگه برای شرکت هایی که درخواست نیرو به صورت دورکاری دارند، درخواست کار بدم … اما مکالمه زبانم خوب نیست

شما چه راهی رو برای تقویت مکالمه زبان پیشنهاد می کنید؟(از چه منابعی/کتاب/ویدیویی استفاده کنم؟)
مهارت reading من خوبه و می تونم متون انگلیسی رو به راحتی درک کنم ، اما صحبت کردنم خیلی ضعیفه

سلام .
یکی از کار هایی که برای تمرین مکالمه، خوبه اینه که صدای خودتون رو ضبط کنید و چند بار اون رو گوش بدید
و جاهای که از گرامر یا لغت اشتباه استفاده کردید رو اصلاح کنید

برای writing هم می تونید خاطرات روزانه خودتون رو به صورت انگلیسی بنویسید و به شخصی که انگلیسی بلده بدید
تصحیح بکنه .

برای گرامر که من کتاب english grammar in use رو پیشنهاد می کنم
برای لغت هم /https://apps.ankiweb.net

یادگیری زبان از طریق تدتالک

قدم اول تقویت مهارت شنیداری

1. سخنرانی رو یه بار با دقت و با زیر نویس انگلیسی گوش بدید.

2. بعد سخنرانی رو با دور کند گوش کنید و هر جا معنی کلمه ای رو نمیدونستین ، فیلم رو نگه دارید و از روی دیکشنری یا فایل pdf معنیش رو نگاه کنید.

3. بعد دوباره سخنرانی رو با دور کند و زیر نویس گوش کنید و سعی کنید کلماتی که معنیشون رو پیدا کرده بودین به یاد بیارین.

4. بعد سخنرانی رو بدون زیرنویس و با دور معمولی گوش کنید و بازم سعی کنید معنی کلماتی که خونده بودین رو به یاد بیارین.و بعد از تموم شدن سخنرانی هر کلمه ای که یادتون نیومده بود رو باز مرور کنید.(این مرحله رو اینقدر تکرار کنید تا جایی که دیگه حداقل 90 درصد مطالب و کلمات رو متوجه بشید.)

• در ابتدا از سخنرانی های کمتر از 5 دقیقه شروع کنید.

بعد از حدود سه ماه که طبق این برنامه پیش رفتید می توانید قدم دوم یادگیری انگلیسی را شروع کنید

قدم دوم ، تقویت تلفظ و خواندن

سخنرانی ها رو طبق روشی که قبلا انجام میدادید گوش بدید
بعد از یک هفته که گوشتون خوب به کلمات سخنرانی عادت کرد و بیشتر کلمه ها و عبارات رو به یاد آوردید، تلفظتون رو به روش زیر تقویت کنید

1. سخنران که جمله اول رو گفت، فیلم رو نگه دارید و همون جمله رو دقیقا با همون لحن و احساس سخنران بگید.این کار رو چند بار تکرار کنید تا به تلفظ و لحن سخنران نزدیک بشید، بعد برید سراغ جمله های بعدی (میتونید از روی زیر نویس و یا از روی فایل pdf جمله رو بخونید)

2. این بار از تکنیک سایه استفاده کنید یعنی بدون اینکه فیلم رو متوقف کنید ،همزمان با سخنران جمله رو بگید.با صدای بلند و دقیقا با همون لحن سخنران. به همین ترتیب تا اخر سخنرانی (ممکنه عقب بمونید،ولی چند بار این کار رو تکرار کنید تا سرعتتون مناسب بشه)

3. در این مرحله باید صدای خودتون رو ضبط کنید. وقتی سخنران اولین جمله رو گفت،فیلم رو نگه دارید و شما هم همون جمله رو بگید و صدای خودتون رو ضبط کنید بعد با صدای سخنران مقایسه کنید و ببینید چقدر تلفظ و استرس روی کلمات رو شبیه گفتید و اشتباهاتتون رو اصلاح کنید.