سایت روی لوکال کار میکنه روی هاست نه (مشکل حل شد)

php

سلام دوستان من تازه شروع کردم به کار با php و یه نیمچه cms (اگه بشه بهش گفت) درست کردم روی لوکال قشنگ کار میکنه کاربر میسازم و سفارش ثبت میکنم و خیلی هم خوبه
اما وقتی میبرم روی هاست دیگه نمیتونم کاربر بسازم یه کاربر از قبل توی دیتابیس هست و با همون لاگین میشم پس مشکل وصل شدن به دیتابیس نداره ولی نمیتونم کابر جدید بسازم
کل فرم رو پر میکنم و روی ساخت کاربر میزنم و حتی پیغام …کاربر با موفقیت ثبت شد… رو هم نشون میده ولی میزنه آی دی کاربر 0 و چیزی توی دیتابیس ثبت نمیشه
به نظرتون مشکل از کجاست

مشکل حل شد

دوست عزیزم خوش اومدید. یه سری نکته رو خدمتتون عزض کنم که باعث می شه بهتر بتونیم کمک کنیم. اول اینکه سورس رو روی یه سرویسی مثل gitlab و یا github بذارید. دوم اینکه بهتر هست که لاگ فایل هاتون رو چک کنین و خطا ها رو هم این جا بذارید که بشه کمک کرد.

اگر از یک نرم افزار که همه جا در دسترسه استفاده میکردید مثل وردپرس و جوملا و …، میشد تا حدودی به سوالتون جواب داد اما الان به نظرتون چطور میشه فهمید مشکل کدی که شما خودت نوشتی و هیچکس از منطق پشتش خبر نداره ازکجاست. :wink:

سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخگویی
منم کل پروژه رو لینکش رو گذاشته بودم و زمانی که مشکلم حل شد پاک کردم و نوشتم …مشکل حل شد…
ولی باید عنوان پست رو تغییر میدادم که الان اونم ویرایش کردم
دیگه اولین پست بود و هزار اشتباه :joy::joy:

باز من خدمت شما پیشنهاد می کنم از شروع پروژه کار با گیت رو یاد بگیرید هم می تونید پروژه ای که می زنید رو ورژن بندی کنید اگر از سیستمتون پاک شد سریع بتونید برگشت بدید اگر اشتباهی روخ داد به ورژن های قبلیش یا گیت های قبلیش برگشت بدید و هم در لینک دادن خیلی راحت می شید.

این لینک برای شروع سریع خیلی خوبه
https://hameds.github.io/git-guide/index.fa.html