مشکل باز نشدن سایت روی گوشی های اپل و مروگر سافاری مک بدون پ-را-کسی

درود خدمت دوستان . یک مشکلی عجیب پیش اومده برام که جالبه !!

اول اینکه سایت توی تمام مروگر ها و سیستم عامل ها بالا می یاد و مشکلی نداره جز در مک روی مروگر سافاری که با پ-را-سی مییاد بالا و جالب اینکه ساب دامین ها این مشکل ندارند

روی گوشی های اپل که اصلا در هیچ مروگرشون بالا نمی یاد چه سافاری چه کروم و … که بازم به قندشکن اونجا بالا می یاد

سایت روی کلود فلر است و اگر نیاز به بررسی بیشتر هست بفرمایید دامنه رو خدمتتون بفرستم . گفتم تبلیغات نشه اینجا قرار ندادمش

سلام دامنه رو بده اگر میشه، اگر دوست نداری اینجا بزاری خصوصی بفرست

درود توماج جان برات پیغام خصوصی کردم عزیز. بیشتر اینکه تبلیغات نشه نزاشتم وگرنه مشکلی در قرار دادن ندارم مث تونم به صورت متنی هم بزارم که بک لینک نشه. اگر نیازه که پست اول رو به روز کنم

لطفا آدرس سایت رو بذارید تا بتونیم بررسی کنیم موضوع از چه قراره.
پیشنهاد من این هست که همنجا آدرس رو قرار بدید. :wink:

درود خدمت شما . متاسفانه مشکل از این قرار هست که برخی از بخش های کلودفلر بدون دلیلی دچار فیلتر گرفتگی شده :disappointed: این مورد فقط مارو دچار مشکل نکرده چندتا تیم بزرگ داخلی هم این مشکل رو داشتند . با تغییر DNS و اومدم روی دی ان اس خودمون مشکل حل شده .

واقعا حیف است که نمی تونیم از چنین امکاناتی استفاده کنیم

منم اخیرا به یکی از کاربران کلودفلر تبدیل شدم،‌میشه لطفا بگید کدوم بخش ها هستن که در ایران مشکل پیدا کردن تا من هم سرویس خودمو بررسی کنم؟

بنظر میرسه بعضی از CDN ها فیلتر شده باشند، بستگی به شانستون هم داره

دقیقا بستگی به شانس شما داره متاسفانه برای من ساب دامین هام اوکی بود ولی دامنه اصلی نه دی ان اس من خیلی وقت بود ساخته شده بود ولی یک سایت جدید داریم مشکل رو نداره