دانلود از یوتییوب در لینوکس

آموزش دانلود از یوتییوب با دانلود منیجر در اوبونتو با وجود …ینگ ؟؟؟

ببخشید پیمان جان این جمله قابل خواندن نیست و میشه گفت که اصلا این جمله به اصلاح منعقد نشده☺️. اگر امکانش هست جمله ها رو کامل تر بنویس که هم مفهوم رساتر باشه و هم در نتیجه گوگل تاثیر بهتری داشه باشه.
فکر میکنم پست های اینچنین امکان پرچم خوردن هم داشته باشند🥶

اما در مورد دانلود فایل های رسانه ای میتونی از پلاگین Video DownloadHelper روی فایرفاکس استفاده کنی.

اهان چشم ولی … رو چیکارش کنم من با تور از محدودیت ها عبور میکردم ولی خب احتیاج به یک دانلود منیجر دارم که از … عبور کنه

متاسفانه خلاف مقررات سایت هست که در مورد دوم که فرمودین بحث کنیم🐍

آخه من میخوام یه سری ویدیو از یوتیوب دانلود کنم با tor browser و یه سری پلاگین ها آدرس دانلود ویدیو رو پیدا میکنم ولی خب چون … وقتی به دانلود منیجری مثل uget دانلود کنم فایل رو متاسفانه دانلود نمیشه حتی پراکسی هم استفاده کردم نشد گفتم دیگه قبل از اینکه دست به دامن … بشم مشکلم رو اینجا مطرح کنم شاید حل شد.

خیلی خیلی متاسفم، ای کاش اینطور نبود :cold_sweat:

:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

به صورت غیر رسمی عرض کنم که یه نگاهی به polipo بندازین

Youtube-dl رو از python-pip نصب کن ( تو مخازن رسمی ارچ موجوده بقیه رو خبر ندارم )
Tor & torsocks نصب کن بعد به راحتی
torify youtube-dl linkVideo دانلود کن
با سویچ -F هم میتونی لیستی از کیفیت هارو ببینی و با -f و عدد اون کیفیت که تو لیست نشون میده ویدئو رو دانلود کنی
موفق باشی

واااای چقدر عالی ممنونم هر دو روش که فرمودین جواب داد :heart_eyes:

سلام
شما با tor که کانکت شدی کافیه هرجا که خواستی بری توی تنظیمات برنامت و socks5 رو فعال کنی و host رو بزنی 127.0.0.1 و پورت 9050 و بعد به راحتی از … عبور کنی

سلام
این کار رو کردم نشد

اول دامین یوتیوب دوتا s بزار:
https://www.ssyoutube.com/watch?v=xVttziz_nXc
یا pwn :
https://www.pwnyoutube.com/watch?v=xVttziz_nXc

دوستان پیشنهاد میکنم این بحث در جای غیر عمومی انجام بگیره :cold_face:، ممنون :smiling_face_with_three_hearts:

می تونین یه بحث خصوصی ایجاد کنین دوستان

این برای دانلوده ولی مشکل اینجاست دانلود منیجر مشکل داره با چیز

خیر uGet مشکلی با پروکسی نداره، من تست کردم

بله دقیقا من هم بدون مشکل دانلود کردم