فاز گوگل دقیقا چی است؟

برام جالب بود که همیشه ببنیم فاز گوگل دقیقا چییه؟ چه هدفی داره؟ یک روزی داشت مارو از وب بیرون می کرد که حتما باید از inbox استفاده کنیم !!! الان داره رگباری پیغام می ده که باید برگردی gmail چون ما بازنگری سنگینی کردیم !!!

همه رو دعوت کرده همایش انگولار بعد گفته گوگل چیز دیگه ای استفاده می کنه ولی شما از این استفاده کنید!!!

گوگل پلاس رو درست کرد گفت دیگه حتی سایت هاتونم بیارید توش ثبت کن!!! ما تو سئو و همینطور برخی از json-ld ها کمک می کنیم . الان می خواد درشو ببنده.

مثال زیاده برام جالبه کلا دنبال چی هست؟ :sweat_smile:

اینجور که من فهمیدم گوگل دنبال ایجاد صفحات بیشتر 404 هست . نه چیز دیگه ای

از لحاظ اقتصادی گوگل آنقدر شرکت بزرگیه که اگر پروژه هاش حتی خیلی کاربر داشته باشن ولی به یک سری اهدافشون نرسن اون تیم ها تعطیل میشن چون گوگل همیشه قصد داره نیرو مهندسی جای درست قرار بده
دوما خیلی از این کارها رو به صورت آزمون انجام میده خیلی از شرکت ها رو خرید و بعد ساخت چند برنامه بست

سام عزیز انقدر هزینه شده سر گوگل پلاس همینطور بسته بشه!! انگار گوگل پشت ماکروسافت داره می ره می خره که تست کنه بعد نابود کنه .

آخه انقدر تبلیغات شده بود روی inbox گوگل که واقعا هم جای تبلیغات داشت الان هر دو سیستم بالاست ولی باز تشویق می کنه بریم روی جی میل
واقعا نمی شه درک کرد

آلفابت انقدر بزرگه و انقدر پروژه داره که دیگه نمیدونه چکار کنه،
اما inbox چه ربطی به گوگل داره؟ خب هر کسی بخواد میتونه توی گوگل و هرکدوم از زیشاخه های گوگل و آلفابت تبلیغ کنه.

ببخشید من انقدر امروز ایندکس ایندکس کردم سه چهارجا گفتم ایندکس منظورم
http://inbox.google.com

آهان فکر کردم inbox.com میگی :laughing: