موسیقی مورد علاقه شما

سلام !
میدونم این پست هیچ ربطی به چهارچوب فعالیت این وبسایت نداره ولی ممنون میشم تک تک دوستان خواننده و موسیقی مورد علاقه خودشون رو که در حین کار کردن گوش میدن بنویسن !
شبهای پاییز طولانی و کسل کننده هست و بنظر من موسیقی تاثیر بالایی در کارکرد ذهن داره ، من هر سبک و هر چیزی رو دوست دارم گوش بدم و اگر ذکر کنید ممنون میشم !
از ادمین وب سایت عذر میخوام بخاطر پست بی ربط تشکر :blush:

اصلا ایرادی نداره. این دسته بندی برای همین چیزا وجود داره.

من شخصا سبک مورد علاقم Heavy Metal هست ( التبه نه این قار قار متال های جدید ). یه سری از خواننده ها و بند های مورد علاقم اینان:

• آقام Ronnie Jame Dio
  • Ozzy Osbourne
  • Black sabbath
  • Metallica < 2000
  • Judas Priest
  • Megadeth
  • Saxon

یه سری از مواقم هم خالتور کلاسیک گوش می دم. :smile:

اما در کل موقع کار یا ویدئو آموزشی میبینم یا فیلم و انیمه

موقع کد نویسی چطور میتونین هم اهنگ تو سرتون باشه هم کد بزنین؟:grinning:
یه سری از ادما دیدم ولی خودم نمیتونم برای هیچ کاری اهنگ گوش کنم

یه خیلیا مثل منن که وقتی می خوان دیگه خیلی تمرکز کنن یه سری موزیک خواس گوش میدن و کار می کنن.

بی کلام ؟ یا موسیقی های برعکسش چی میشه ؟ با کلام:rofl:

من شخصا Heavy Metal می بره منو تو اون مووود

میری تو تچان:rofl:

از اینا و خیلی موزیکای دیگه خوشم میاد:

• Far Horizons از Jeremy Soule
  • The Bannered Mare از Jeremy Soule
  • Sonata 34 in E Minor از Sylvius Leopold Weiss
  • Passacaille, Armide از Jean-Baptiste Lully
  • Prelude in C minor, BWV 847 از Johann Sebastian Bach
    .
    .
    .

موسیقی سلیقه ایه کلاً. هر موسیقی ای از هر سبکی ممکنه خوشم بیاد.

دمت گرم این واقعا محشر بود

ماله بازی skyrim هست. معمولاً موسیقی انیمه ها و بازی ها موندگار میشن برای هواداراشون.

من موسیقی متن فیلم ، گیم و… خیلی دوست دارم برای همون اساسی حال کردم

موزیک متن فیلم the imitation game رو دوست دارم. یه بخشیش به خاطر اینه که خود فیلم رو دوست دارم :grinning:

• LinkinPark
  • Metallica
  • آلبوم آخر Mike Shinoda که بعد از مرگ chester خونده و آلبومهای قدیمیش که تو گروه Fort Minor بود.
  • بعضی از باگها با Eminem رفع میشن.
  • در برخی موارد مشاهده شده موزیکهای Ke$ha و یه سری موزیک قری دیگه هم گوش دادم :grin:

توی spotify یه سری playlist هست که موزیک متن بازی و فیلمه.
موزیک متن بازیها میتونه گزینه‌ی مناسبی باشه چون هدف از ساخت اون موزیک افزایش تمرکز گیمر بوده نه پرت کردن حواس!

یه وقتایی سروصدا زیاده تو شرکت و حس و حال آهنگ گوش دادن ندارم، برای اون مواقع earmuff (یا noise canceling headphone) خریدم.
صدا رو کامل خفه نمیکنه ولی خیلی کاهش میده.

دقیقا … خیلی ها به من می گن تو با این آهنگ چطوری تمرکز می کنی ولی واقعیت اینه با موسیقی بی کلام و حتی پاپ نمی تونم تمرکز کنم … هر چی هم توضیح می دم باورشون نمی شه.
ولی در کل به یک دلیل دیگه هم هست که من موسیقی گوش می دم موقع کد زدن … اونم این هستش که زمان از دستم نره چون کلا از اون آدم های هستک یک دقیقه حواسم نباشه می بینم دو ساعت تو تخیلات خودمم مجبورم آهنگ گوش بدم تا بفهمم مثلا ۵ تا آهنگه دارم به یک موضوع فکر می کنم و یا مثلا ۱۰ تا آهنگه دارم پشت هم کار می کنم :))) زمان بندی پروژه رو باید از این به بعد به نفر-آهنگ به جای نفر-ساعت تغییر بدم …

Super Mario Bros

شادمهر و دیگر هیچ!
به بی کلام هایی که با پیانو زده میشه هم خیلی علاقه دارم
مثل Interstellar
هر وقت گوش میکنم تو یه دنیای دیگه غرق میشم!

فقط راک و متال :
Pink Floyd
Metallica
Nirvanna
Queen
Judas Priest
تو رپ هم فقط و فقط EMINEM

گروه سکرت گاردن و ونجلیس و یان تیرسن و ریچاردکلایدرمن به نظر من عالیه و همینطور موسیقی متن فیلم بازی تاج تخت از اقای جوادی هم ارامش خاصی داره:blush:

Athena
Şebnem Ferah
Sia

آهنگ های لایت و بی کلام مخصوصا با پیانو :heart_eyes:
آهنگ های سبک country . House . Rock. pop

من خیلی وقتها به صدای طبیعت هم گوش میدم