بازگردانی بدون افت کیفیت!

سلام دوستان
دنبال برنامه ای هستم که فایل های حذف شده را بدون افت کیفیت برگردانم
ممنون میشم اگر سابقه کار با چنین برنامه ریکاوری رو دارید بهم اطلاع بدید

3 پسندیده

سلام . اگه منظورتون برنامه ریکاوری باشه … من از testdisk تو لینوکس استفاده کردم . که در یک کلام محشر بود.
همه فایل هام رو حتی با اسم هاشون برگردوند .
نحوه اجراشم اینطوره که تو مینت بدون هیچ نصبی برام میاد. (تو ترمینال)

testdisk

1ـ برای اینکه جواب خوبی بگیرید حتما یه ویدیو یا متنی در موردش بخونید بعد اقدام کنید
2- خودتونم بهتر میدونید بهتره هیچ عمل حذف یا اضافه به هارد صورت نگیره بعد فرمت شدن.
3- برای من ریکاوری کردن یک هارد یک ترابایت تقریبا 18 ساعت طول کشید …

5 پسندیده

اگر میخواهید خارج از سیستم عامل همچین کاری کنید پیشنهاد میکنم بسته نرم افزاری کینگ رو تهیه کنید ! گزینه های خیلی زیادی داره و تک تکشون رو امتحان کنید ! من چندباری تمام اطلاعاتم رو از دست دادم ولی جون منو نجات داده !
البته یکم زمان بره و برای من بیشتر از 7 ساعت طول کشید

1 پسندیده

این کار عملا غیر ممکن هست مگر این که به محظ اینکه پاک کردید این کار رو انجام بدید و یا اینکه فایل سیستمتون snapshot داشته باشه و …

2 پسندیده

میدونی یه حالتی هست که وقتی ویروسی میشه یه سری فایلا از دست میدیم نه فورمت میشه نه فایلای گذشته برمیگردن
داخل فلش انگار یه پارتیشن دیگه ساخته شده
ویروسی شده روی لینوکس راحت باز میشه رو ویندوز نمیتونه بازش کنه
بیخیال اطلاعات شدم گفتم فرمت کنم نه با ویندوز نه لینوکس و dd و خود disk لینوکس فرمتم نمیشه :grinning:

معمولا زمانی یک فایل توی لینوکس پاک بشه در واقع inode اون پاک میشه و همونطور که دوستان هم گفتن فایل پاک نمیشه تا زمانیکه دوباره روی هارد چیزی قرار نگیره . توی ویندوز هم اکثر ویروس ها فایل اصلی رو مخفی میکنن و بجاش یه فایل اجرایی با همون اسم درست میکنن تا کاربر با اجراش در سیستم های دیگه اون رو منتشر بکنه .

3 پسندیده