روند کاری یک توسعه دهنده وب اپلیکیشن

react
spa

سلام
وقتی یک کارفرما سفارش وب اپلیکیشن میده با ری اکت یا انگولار یا ویو آیا باید تمپلیت اپ بده یا نه این خود توسعه دهنده هست که باید از روی psd تمپلیت رو درست کنه. در کل منظورم روند استاندارد هست

بستگی به توافق داره، اصولا توسعه دهنده تمرگزش روی کد و دیتا هست و همیشه بهتره با گرافیست کار کرد

منظورم اینه که html و css اپ آماده هست و توسعه دهنده فقط اون و تبدیل به مثلا ری اکت میکنه؟(اینجوری بهتر نیست) حتما با گرافیست باید کار کنم چون تو طراحی سایت اصلا استعداد ندارم و از کپی سایت های دیگر بدم میاد

بازم بستگی به پولی هست که می گیرید یا توافقی می کنید این چیزی نیست که شما به صورت عمومی دنبالش باشید.

شما یا میتونید طراحی کنید یا نه از این دو حالت که خارج نیست.
اگر وقت کافی وجود داره و علاقه به یادگیری این مورد هم داشته باشید شاید این فرصت مناسبی باشه، در غیر این صورت فقط دو راه وجود داره، یا طراح این کارو انجام بده یا اینکه یک قالب خریداری کنید که احتمالا بعدش بازم نیاز به کار داره.

Html و css بخشی از کار توسعه دهنده فرانت اند هست

بحث استعداد هست که من برای طراحی ندارم ولی چشم وقت شد میرم یاد میگیرم

من نگفتم یاد بگیرید، عرض کردم اگر علاقه دارید فرصت خوبیه.
چرا از فریمورک های css استفاده نمیکنید؟ میتونید از bulma شروع کنید

اینجا یک سری قالب رایگان برای bulma وجود داره
https://dansup.github.io/bulma-templates/

من با css و html مشکلی ندارم و اگر فایلهای psd در اختیارم باشه میتونم پیادش کنم منظورم از طراحی بخش گرافیکی بود.

چون css رو‌مطرح کردین عرض کردم.
کار گرافیست تولید css و html نیست.

واقعا ممنونم با این نمونه ها میشه به راحتی این فریم ورک رو یاد گرفت. متشکرم

شما و دیگر عزیزان همیشه دلسوز و راهنمای خوبی بودید و دانشتان رو بی هیچی چشم داشتی در اختیار دیگران میگذارید.