4 دلیل برای اینکه پایتون زبان برنامه نویسی شما نباید باشد

سلام امروز ی چیز عجیبی دیدم!
این لینک https://www.makeuseof.com/tag/python-programming-language-downsides/

میگه پایتون برای کسی میخواد توسعه دهنده وب باشه مناسب نیست

کسی میدونه hack توی این جمله چ معنی میده؟
We began using Python early on because of its simplicity, but we’ve had to do many hacks over the years to keep it simple as we’ve scaled.

از زبان پایتون خوشم میاد ولی چیزایی که تو این نوشته دیدم هم منطقی بود به نظرم. بخصوص اونجایی که بازی های ساخته شده با سی شارپ و سی پلاس پلاس رو با بازی های ساخته شده با پایتون مقایسه کرده بود… چه فاصله ای!

بازی هایی مثل Battlefield 2, The Sims 4 و … با Python نوشته شدن…
یه گزینه فوق العاده به نام BGE یا Blender Game Engine برای توسعه game با python وجود داره.

در اون جمله hacks یعنی استفاده از روش های مختلف برای حل مشکلات.

ممم…! اگر بخوام مودبانه باشه باید بگم خیلی به اون پستی که Ian Buckley گذاشته توجه نکن, حرف بی مورد توی اون پست زیاد هست و من از طرف خودم بیشترشو رد میکنم اما با Zekun Li موافقم.

هدف این جور آدما فقط SEO و Google Rank هست و بس.

why would you use anything other than Node.js
download

به نظر منم مقالش کاملا غیره فنی و تبلیغاتی هست. به نظر من پایتون زبون اوکی ای هست اما جایگزین های بهتری براش هست ولی این دلایلی که این اقا اورده اصلا دلایل مناسبی نیستند

میشه نظرتون رو درباره جایگزینهای بهتر بفرمایید کدوما؟

بستگی به مورد استفاده و scale ش داره. مثلا برای وب تا scale بزرگ روبی به نظر من خیلی بهتر از پایتون هست.

اگر دقت داشته باشید روی node تاکید داره :neutral_face:

The simple question is: why learn Django when JavaScript is still so dominant?

If you are starting out in web development, however, there is still no better choice than JavaScript.

هممم خوب برای شروع شاید js خوب باشه و بلاخره باید یادش گرفت ولی خوب من همیشه این حرف رو می زنم که “مردم جاواسکریپت کار می کنن چون زبان بهتری بلد نیستند یا واقعا مجبورن” این dominant بودنش هم همینه دقیقا.