موهاوی

امروز سیستم عامل Mojave (موهاوی) رو نصب کردم و بنظرم خوب اومد, گفتم شاید برای دیگران هم جالب باشه.
کسی از موهاوی استفاده کرده؟
cc @shahryarjb

https://support.apple.com/en-au/macos/mojave

3 پسندیده

درود توماج جان . من اولین روز که اومد کل شب بیدار بودم نصب کردمش :smiley: :smile_cat:

یکی از قابلیت های خوبش که واقعا برام کاربردی بود جمع کردن و دسته بندی کردن دسکتاپ های شلوغ بود با یک کلیک واقعا خوب بود . چون من دیگه کلافه شده بودم از بس که دیسکتاپم شلوغ شده بود

در مورد دارک مدش . همه چیز خوبه بجز اپلیکیشن های متفرقه غیر اپلی . اونا اکثرا دارک مد ندارند و شما وقتی روی دارک مد می زاری همه جا سیاه هست ولی اونا کاملا سفید و این خیلی رو موخه :expressionless:

تا اپلیکیشن ها این تغییرات انجام ندن واقعا جالب نیست این امکان .

در مورد سرعت من احساس کردم بهبود پیدا کرده و همچنین بررسی کردم باتریم هم بهتر شده وضعیتش .در مورد مصرف رم حدود ۴۰۰ مگ نسبت به قبل با همین امکاناتی که داشتم کمتر هست و برای منی که رم کمی دارم و همیشه پر هست خیلی جذاب بود :upside_down_face:

و خیلی از موارد ریزه کاری در بهبود ui/ux انجام شده که در طی کار متوجه می شید و بخش اسکرین شات گرفتن هم بسیار کاربردی شده

فقط در سمینار اپل گفته بودند که api می دند به اونایی که app برای ios می زنند تا به راحتی روی مک اجرا کنند من جایی ندیدم . شما اطلاعاتی دارید در موردش ؟

3 پسندیده

سلام
مدل مک شما چیه؟
من مک بوک ایر 2017 دارم مدل mqd32
نسخه پیشفرضی که روش بود sierra بود و توی یوتیوب یه سری کلیپ دیدم که مقایسه کرده بود عملکرد این مدل رو با sierra و high sierra و هم از نظر سرعت و هم باتری افت محسوسی داشت! برای همین هیچ وقت به high sierra ارتقا ندادم! الآنم میترسم به موهاوی آپگرید کنم و مصرف باتری بیشتر بشه!!

2 پسندیده

درود . خیلی ها موقع اومدن سیستم عامل جدید توی هیاهوی (املاشو درست نوشتم ؟) اخبار های بد می افتند . من قبول دارم روی نسخه قبلی باتری مشکل داشتیم ولی سرعت خیر . به مرور به روز رسانی های جدیدش مشکل رو حل کرد ولی این نسخه واقعا خوب شده. مصرف رمم خیلی خوب شده من شدیدا راضی هستم

من مک بوک ایر ۲۰۱۴ دارم ۴ گیگ رمش

2 پسندیده