سن شروع برنامه نویسی

سلام دوستان.من تازه به جمعتون پیوستم. راستش 25 سالمه یک سالی میشه برنامه نویسی رو جدی شروع کردم. مشکلی که دارم من بعد ها متوجه شدم باید حرفه ای باشم. چجوری بگم زمان دانشگاه انگار ذهنم قفل بود و الکی وقتم رو تلف کردم هر چند همه درس های برنامه نویسی رو 20 میگرفتم. الان خیلی پشیمونم و فکر میکنم برای حرفه ای شدن خیلی برای سن من دیره. آخه تا الان به غیر از دو تا ربات تلگرامی که البته هر دو ایده جدیدی بود تو تلگرام کار خاصی نکردم.نظر شما چیه؟ میشه حرفه ای شم؟ دیر نیست؟ تازه تصمیم دارم مهاجرت هم بکنم. دو تا هم زبان دارم میخونم. اما حس دیر بودن خیلی عذابم میده و مانع پیشرفتم شده

1 پسندیده

سلام، خیلی خوش آمدی.
اینکه همه درسها رو بیست میگرفتین نشونه بسیار خوبی از ‌پتانسیل بالای شماست، و خب داشتن مدرک باعث میشه که زودتر در زمینه کار پیشرفت کنید و برای مهاجرت هم لازمه پس وقتی تلف نشده، در ضمن در دانشگاه با مفاهیم پایه ای مهمی آشنا میشید که شاید جای دیگه امکانش کمتر باشه.

در مورد سن شما بنظر من هم ۲۵ سال خیلی دیره، پس پیشنهاد میکنم به یک جزیره زیبا و خوش آب و هوا سفر بفرمایید و ۱۰۰ سال باقیمانده از عمرتون رو در آرامش و شادی سپری کنید😉

1 پسندیده

حرفاتون خیلی بهم امید داد.خیلی.
ممنونم ازت😍

وای خدا:joy::smile::grinning:

2 پسندیده

واقعا راست میگین؟ ایول به خدا فکر میکرم از این به بعد موفقیت امکانپذیر نیست. شما یه نمونه موفق با شرایط شبیه من هستین. ایول.خیلی حرفاتون امید بخش بود. حتما حتما حتما عقب موندنم رو جبران خواهم کرد. و از شما و دوستای خوب این سایت کمک خواهم گرفت.

1 پسندیده