فراینده فراخوانی ۷ جدول دیتابیس بدون ارتباط برای ساخت نقشه سایت

درود خدمت شما . چندی هست نقشه سایت در سایتم برام ایجاد استرس کرده و هنوز این بخش طراحی نشده.

روال به این صورت هست

۷ جدول داریم که هیچ ارتباط یا رلیشینی با هم ندارند . حال باید رکورد های این جداول خوانده شود و سر آخر در یک آرایه قرار بگیرید و به کتابخانه نقشه سایت ارسال شود و بر اساس توابع خودش تبدیل به xml بکندو آن را در مسیر انتخاب شده قرار بدهد.
مشکل اصلی فراخوانی داده ها از این ۷ جدول است این کتاب خانه هر دفعه فایل را از اول درست می کند

پس اولین مورد اینکه کتابخانه بنویسم بر اساس نیازم که فعلنه اون امکان را ندارم در آینده حتما این کارا می کنم

دومین مورد به فکرم رسید اینکه من از تسک استفاده کنم

یعنی در ۷ رکوست مجزا به هر جدول یکی برود و هرکدام که اطلاعات را گرفت به یک آرایه اضافه کند در آخر یک آرایه داریم که در آن تمام لینک ها وجود دارد.

چون join نشده جداول به هم از پریلود استفاده نکردم به نظرتون اشتباه دارم این مسیر می رم ؟
دوم اگر در هر جدول تعداد زیادی رکورد باشد ممکن است در سایتی که الان داریم حدود یک ملیون رکورد دارد شاید این فرایند طول بکشد چه راهی وجود دارد برای کم کردن سرعت بیشتر و اشغال نکردن رم سرور ؟

مراحلی که در پایان به آن رسیدم :

• بر اساس اطلاعات ناقصم استریم کردن کل اطلاعات از دیتابیس می تونه در مصرف کمتر رم از سرور کمک کند؟ تا اینجا درست است ؟
  • بک گراند جاب می تواند این مراحل را موازی انجام دهد
  • تسک ها می تواند در چنیدن ترد با درگیر کردن سیپیو این کارا را سریع تر انجام دهند . چون ارسال مطالب در سریعترین زمان به گوگل مهمترین المان کپی نشدن است

امید وارم نظرات دوستان در این زمینه بنده را یاری نماید

وقتی داده ها بهم مربوط نیستن راهی نیست بجز query های جدا
۷ تا query خیلی بد نیست اگر این بعد ها برات مشکلی ساخت اون موقع optimize کن

سام عزیز . در مورد استریم کردن چطور رم این بخش فقط ۵۰۰ مگ هست . آیا فکر می کنید می تونه بهم کمک بکنه؟ یا در کل دارم مسیر رو اشتباه می رم؟

به جای ستریم فعلن paginate کن query و که مثلا ۱۰۰ تا ۱۰۰ بگیری