درگاه پرداخت خارج ایران

payment

سلام خدمت دوستان عزیز
نمونه سایت هایی مثل Pay.ir و یا Idpay.irکه درگاه در اختیار می‌زارن که بشه تراکنش انجام داد ، سایت مشابه خارجی دوستان کسی سراغ داره ؟

قصدم اینه بتونم با استفاده از api و یا اگه برای جنگو افزونه ای داشته باشه تراکنش های انجام بدم

پ.ن در نظر بگیریم حساب بانکی mastercard کارت دارم

یه مسائله که در داخل کشور داریم امکان تبدیل ارز به این سادگی‌ها انجام نمیشه . ولی فکر میکنم سرویس تراکنشی باشه که بشه این مشکلات رو برطرف کنه . امید وارم کسی تجربه این کارو داشته باشه

stripe رو دیدی ؟

من از مستندات stripe چیز زیادی دستگیرم نشد … چند تا سوال داشتم ممنون می شم شما یا دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کن :slight_smile:

‍ ۱ - استریپ هم مثل پیپال هستش ؟ یعنی اینکه برای هر اکانت یک موجودی داخل سایت داری که می تونی با درگاه پرداخت کاربرها رو بگی پرداخت کنن تا اون موجودی افزایش پیدا کنه ؟
۲ -اگر مورد بالا درست هست بعد برای نقد کردنش باید مبلغ رو انتقال بدی به حساب های بانکیت یا پیپالت یا کار دیگه ای باید بکنی ؟؟؟
۳ - یک جا خوندم بیت کوین هم قبول میکنه درسته ؟
۴ - به سخت گیری پیپال در مقابل کاربران ایرانی هست یا نه ؟ این که مثلا سایتی که درگاه پرداخت داری هیچ نشانی از ایران نداشته باشه و…

خب خودم جواب سوال هامو رو تقریبا گرفتم …
stripe یک موجودی داخل خود حسابتون داره بعد باید برای حسابتون payout تنظیم کنید و اطلاعات بانکیتون رو بدید که بر اساس هر کشور اطلاعات مختلفی می خواد تا موجودیتون رو به حساب بانکیتون واریز کنه .
و اینکه نمی شه به حساب پی پال و یا سایت دیگه ای منتقل کرد موجودی رو
بیت کوین رو هم ساپورت می کنه فکر کنم

سترایپ مستندات عالی داره و client برای اکثر زبان ها موجوده
از پیپل خیلی راحت تره چون همه کار پردازش پول انجام میده

https://stripe.com/docs/api

یه سرویس ایرانی هم هست که ما ازون استفاده میکنیم: www.yekpay.com هم کارت ایرانی قبول میکنه هم بین المللی مشکلات تحریم رو هم نداره فقط داکیومنتیشن خیلی ضعیفی داره ولی خب سوال داشتی بپرس.