باگ بین دو سایت سازنده و چک کننده توکن با یک کلید خصوصی

با درود خدمت شما . بنده در دو سایت گاردین رو سوار کردم و حالا در سایت اول توکن رو می سازم و در سایت دوم توکن رو چک می کنم چون کلید خصوصی هر دو یکی هست پس نباید مشکلی باشه.

چند روز هست در حال تست بودم و مشکلی نبود ولی امروز سایت اول توکن ایجاد می کرد ولی سایت دوم ارور ۴۰۱ می داد در صورتی که همون توکنی که ایجاد می کرد رو من دستی خودم json ارسال می کردم مشکلی نبود تا اینکه سایت دوم رو یک بار سرور فونیکسشو خاموش روشن کردم مشکل حل شد.

الان دچار استرس شدم که این مشکل در سایت اصلی موقعی که کاربر می خواد ببینه انجام نگیره .

شما چه نظری در این رابطه دارید؟

شاید ربطی نداشته باشه ولی آیا از سرویسهایی مثل cloudflare استفاده میکنید؟ در این صورت باید IP سروری که ریکوئست میفرسته رو white list کنید توی تب مربوط به firewall.
اگر هم روی localhost کار میکنید که کلا پیشنهادی ندارم.

اگر هردو دامنه روی یه سرور نگهداری میشن بهتره توی /etc/hosts اون دامنه ها رو به صورت دستی dns بدیدی که ریکوئست بیرون از سرور نره. هم به نفع کارت شبکه‌هست و هم خیلی مسیر کوتاه میشه و هفت‌خوان کوتاهتری باید رد بشه.

درود خدمت شما دوست من . نه در لوکال هاست هنوز هستم و اینکه روی سرور اصلی هم باز ارتباط این دو فونیکس هم روی لوکال هاست هست. یعنی مسیرشون پراویت هست و از بیرون سرور کسی دسترسی نداره