منبع آموزش جنگو

سلام
ببینید من میخوام یه یوزر داشته باشم با یه سری اطلاعات اضافه
خود جنگو یوزرش یه سری چیزارو پیش فرض داره من میخوام چند مورد دیگه اضافه کنم مثلا bio یا شماره موبایل
اصلا نمیخوام تغییری در سیستم authentication بدم
خودتون تا حالا این کارو انجام دادین؟
اگر انجام دادین بگین از چه روشی (روش های زیادی برای این کار وجود داره) من میرم با همون روش کار میکنم و اگه مشکلی داشتم ازتون میپرسم اینجوری دیگه مطمئنم اگه به مشکل برخوردم حداقل یه نفر میتونه کمکم کنه

دو صد گفتار چو نیم کردار نیست . شما اگه ایران زندگی میکنی هرروز در حاله دزدی هستین خودتون خبر ندارین !!!
دیگه علاقه ای به ادامه این بحث ندارم . صلاح کشور خویش خسروان دانند

یبار لازم شده این کارو انجام بدم و از روی این آموزش انجام دادم

@nim4 واقعا ممنون از این لحن و طرز صحبت شما…
بر چه اساسی این حرف رو میزنید؟ هرکس مگه ایرانی باشه دزده؟ مگه شما اصلا من رو می شناسید که به من تهمت دزدی می زنید؟ چند مورد از دزدی هایی که خودم هم ازش خبر ندارم بفرمایید؟ واقعا جالبه بدونم چی می دزدم؟ حالا که گفتید دزدی می کنم حتما بفرمایید تا همین امروز دزدی رو بزارم کنار…

آقا صلوات بفرست

منظور ایشون اینه که همه ممکنه از یه گوشه کار بزنیم اونم ناآگاهانه .

به خودتون نگیرین صلوات بفرستید :grin:

@nim4 @Trisquel

سلام دوستان
پیام هارو خوندم
خواستم یه مطلبی رو خدمتتون عرض کنم
این که ما تحریم هستیم باعث نمیشه بگیم اگه دزدی کنیم کار درستی هست اما به هر حال باید به مواردی هم توجه کنیم مثل این که آیا واقعا ما خودمون خواستیم بهمون نفروشن؟
موقع برجام و حتی الآن که هنوز به تاریخ بازگشت تحریم ها نرسیدیم بازم تحریم هستیم
مورد بعدی این که با یه حساب و کتاب سر انگشتی متوجه میشین که ما انگاری باید چند برابر یه کسی که تو اروپا زندگی میکنه پول بدیم برای یه آموزش ده دلاری
با توجه به درآمدی که اونجا دارن خرید یه آموزش ده دلاری براشون انگار باید کم تر از 10 هزار تومن پول بدن اما ما چی؟ با دلار 12 تومن باید 120 تومن بدیم برای یه آموزش 10 دلاری اونم برای کسی که مارو آدم حساب نمیکنه
بزارین رک و راست بگم من یه دانشجوی 19 ساله هستم که استقلال مالی ندارم و از پدرم پول میگرم
پدر و مادر من جفتشون تو یه اداره کارمند هستن
منطقیه من برای یه آموزش تازه ارزون ترینش 120 تومن پول بدم؟ واقعا نه
این کار من رو توجیه نمیکنه اما دارم میگم من دزدم ولی مجبورم دزدی کنم
در مورد دوستمون که میگن تو ایران همه داریم دزدی میکنیم یه جورایی قبول دارم اما ناخواسته
یه نفر اینجا در مورد مرجع تقلید صحبت کرد
شما اگه آدم مذهبی ای باشی و بخوای رساله مرجع تقلیدت رو بگیری احتمالا با یه ویندوز کرکی روی آفیس کرکی نوشته شده! پس حتی مرجع تقلیدت هم داره دزدی میکنه
مادرم توی اداره در بخش آمار و اطلاعات کار میکنه مهندس کامپیوتره و کارای کامپیوتری و سروری که اداره داره رو انجام میده
روی تمام سیستم ها بلا استثنا ویندوز xp کرکی نصبه (هنوز دارن از xp استفاده میگن چون نرم افزارای اداریشون خیلی قدیمیه همینطور سیستم ها) روی اکثر ویندوز ها office 2007 کرکی و …
این چیزیه که صد در صد مطمئنم خودم با چشمای خودم دیدم
پس الآن مادر من هم داره دزدی میکنه اما بحث سر اینه چاره دیگه ای داره؟؟؟ از جیب خودش بده windows و آفیس بخره؟
ویندوز الآن ارزون ترینش 500 تومنه اداره هم که باید میلیاردی بودجه بده تا این همه سرور و سیستم همه نرم افزار اورجینال نصب کنن
طبیعتا تمام کسایی که دارن از اون اداره نامه میگیرن یا سر و کاری هم با اون اداره دارن دزدن!!!
بازم دقت کنید توجیه نکردم گفتم من دزدم این آدما هم دزدن ولی چاره ای نیست با این اوضاع کشور کار دیگه ای نمیشه کرد
فکر کن تو این اوضاع که درآمدی نداریم اگرهم هست همشو میدزدن میبرن کلی هم ارز به خاطر نرم افزار از کشور خارج بشه!!!
اما من توانایی خرید چیزایی که توی کشورم تولید میشه رو دارم اگه فیلم بخوام نگاه کنم میخرم یا کتاب الکترونیک و … اینجا مجبور نیستم دزدی کنم

آموزش ایرانی x قیمت ۳۲۰ هزار تومان بدون هیچ پشتیبانی

همان آموزش با کیفیت ۱۰۰ برابر بهتر با پشتیبانی قیمت ۱۰دلار از یودمی به قیمت الا ۱۰۲ هزار تومان

محمد جان سلام :rose: متنی که نوشتی خیلی زیبا بود :hugs:

البته دور از جونتون :wink: واقعیت اینه که استفاده غیر قانونی از یک محصول اشتباهه و توجیه کردن این کار یک اشتباه بسیار بسیار بزرگتر… همین که این موضوع رو قبول دارید و انجام این کار رو به دیگران پیشنهاد نمی کنید جای تشکر داره…

دقیقا قبول دارم… من هم مثل شما این جماعت رو به هیچ عنوان قبول ندارم :grin: میان میگن اگه مسلمون بود باید رعایت کرد و اگه نبود باید زد توی سر طرف…!
محمد جان اجازه بده بی تعارف حرفم رو بزنم هر چند شاید الان دوستان با چماق بیان سراغم!
۱- مادر محترمتون می تونه روی سیستم های اداره رو گنو/لینوکسی نصب کنه. ویندوز بسیار سنگینه و واقعا ناامن (ویندوز xp که دیگه بماند!) متاسفانه بعضی مردم فکر می کنند کامپیوتر یعنی ویندوز و مایکروسافت آفیس و فتوشاپ! LibreOffice فوق العاده ست و هیچ چیزی کم نداره. نرم افزارهای اداره شون رو می تونند با Qt Creator بازنویسی کنند و روی تمام سیستم عامل ها خروجی بگیرند. پس گنو/لینوکس به طور کامل نیازها رو برطرف می کنه در این هیچ شکی نداشته باشید.
۲- متاسفانه ما فکر می کنیم هرچیزی که پولی باشه خوبه و هرچیزی که رایگان باشه به درد نخور! این موضوع حداقل در مورد نرم افزار صدق نمی کنه… خیلی ها وقتی می خوان کتاب بخرن به جای خوندن بخشی از محتوا بر اساس حجم صفحات کتاب رو میخرن چون فکر می کنند سنگین تره بهتره… دوست خوبم موفقیت من و شما صرفا وابسته به دانلود غیرقانونی یک کتاب یا فیلم نیست توی youtube فیلم هایی وجود داره که لنگه ی اون توی این سایت های تجاری پیدا نمیشه! اکثر نرم افزارهایی که من باهاشون کار می کنم توی udemy و lynda , … که هیچ حتی توی یوتیوب آموزش ندارند… من با خوندن داکیومنشن خودشون یادشون میگیرم.
حرف های شهریار عزیز هم جالب توجه هست…
ببخشید پرحرفی شد…

سلام
سیستم اداری متاسفانه هیچ وقت درست نمیشه! مطمئن باشید اگه آزادی عمل وجود داشت حداقل به جای xp ویندوز7 نصب میکردن! اما نمیشه یه برنامه به شدت قدیمی و بیکیفیت هست که مرکز تهران بودجه رو بالا کشیده خودش و بقیه رو داده به یه شرکت احتمالا آشنا که اونم بالا بکشه بعد یه نرم افزار اتوماسیون اداری دادن گفتن همینه که هست و تغییرش غیر ممکنه
(چیزایی که گفتم قضاوت نیست و واقعا همینه مدیرکل این اداره که توسط رئیس جمهور هم انتخاب میشه هم در دوره قبل و هم این دوره اختلاس کرده و صدا و سیما هم خبرشو پخش کرده :expressionless: )
و متاسفانه تمام سیستم اداری ایران همینه
خودم به شخصه به کارما اعتقاد دارم و مطمئنم هم در سطح جمعی چوبشو میخوریم (چوبشو خوردیم کشور داره به فنا میره) هم فردی و تا جایی که ممکن باشه سعی میکنم رعایت کنم
لینوکس هم نصب کردم اگه به خاطر game نبود کلا ویندوز رو پاک میکردم(باز حداقل جای شکرش باقیه بازی هامو خریدم مال قبل گرون شدن دلاره :smile: )

پیشنهاد میکنم ابتدا آشنایی نسبتا خوبی با سینتکس پایتون پیدا کنید
بعد از آموزش های جادی استفاده کنید که برای شروع خیلی خوبه بعد از اون سراغ منابع انگلیسی برید

جادی برای جنگو آموزش نداره

داره دوست عزیز و اسمش آموزش جنگو نیست یه آموزش پروژه محور به اسم بستون هست

https://jadi.net/tag/بستون/

سلام
بله و اگر دیده باشین بار ها میگه که من قصدم این نیست که جنگو رو آموزش بدم میخوام بهتون بگم یه پروژه از اول چه جوری شکل میگیره و انجام میشه!
آموزش جنگو ضبط کرده و قراره از فرادرس یا مکتب خونه منتشر بشه

بهترین راه یادگیری Django بدون شک Official Tutorial های خود سایت هست.
خود این سایت و شرکتش Django رو درست کرده در نتیجه از هر کس دیگه بهتر جنگو رو درک می کنه و براش آموزش درست کرده… یه سری افراد دیگه اومدن همین مطالب رو خوندن و به صورت غیر رایگان براش کتاب و فیلم درست کردند…
واقعا تا وقتی آموزش به این خوبی و کاملی وجود داره چرا سراغ راه های متفرقه میرید؟! حالا یه چیزی مثل Python و Js شاید کتاب خوندن براش منطقی باشه ولی فریم ورک ها رو باید با آموزش های خودشون پیش برد. همین Vue.js رو هم ببینید مستنداتش محشره…
Django حدودا ۱۹۰۰ صفحه Doc داره که می تونید فایل pdfش رو Download کنید.

منم گفتم اول با اون شروع کنید بعد سراغ منابع انگلیسی برید
موفق باشید…

هرچی jetbrains داشتم پاک کردم😭

فقط میخواستم بدونم دانلود منیجر مجانی برای ویندوز نیست مثل uget برای لینوکس؟ :neutral_face:

http://xdman.sourceforge.net

این دانلود منیجر یک مشکلی داره اینکه بیشتر از ۱۶ تا کانکشن نمی کشه من با ۱۶ تا آخرش روی سیستمم که مک هست می تونم ۷۰۰ تا بکشم ولی با ۳۲ تا می تونم تا ۱.۵ نیم یا ۲ مگ دانلود بکشم .