منبع آموزش جنگو

سلام دوستان من ی مدتی هست که میخوام جنگو رو شروع کنم ولی واقعا گیج شدم.

راستش منبع درست و حسابی ندیدم داک خودش هم یکم بد توضیح داده احساس میکنم ی دفعه ای و بدون توضیح اولیه وارد برخی مسائل شده.

خودتون جنگو رو از کجا یاد گرفتید؟
میتونید منبعی بهم معرفی کنید؟

بهترین آموزش ها در سایت http://udemy.com برای جنگو و پایتان هست که شاید تا ۱۰۰ هزار تا شاگرد داره . اگر دنبال منبع فارسی هستید باید بگم شما کارتون با زبان پارسی اصلا در مبحث کامپیوتر جلو نخواهد رفت جز آموزش های متفرقه

خب اون که تحریمیم.

اینطوری اگر هست شما از بخش بسیار بزرگی از گوگل تحریم هستید پس ازش استفاده نکنید . یک عبور کننده مناسب از این تحریم پیدا کنید و به راحتی با تخفیف ۹۵ درصد خرید کنید در ماه چندین بار تخفیف می زنه یودمی و اون موقع از سایت های واسط در یک الی دو ساعت می تونید خرید بکنید مثالش پیمنت ۲۴ هست بعد می تونید با نرم افزار خوب یودمی دانلودر آموزش رو دانلود کنید من تاحالا ۷ آموزش ویدیویی خریدم

البته دزدیشم در اینترنت هست که من تایید نمی کنم چون شما این آموزش رو تا حداثر می تونید قیمت ۱۴۰ بخرید به پایین واقعا پولی نیست برای زحمتی که کشیده می شه و همین نمونه فارسیش اگر باشه می ره بالای ۳۰۰ هزار تومان

@hamidb14
“دزدیشو” دانلود کن برادر وقتی نمیخواد به ما چیزی بفروشه چرا ما به زور و با این قیمت دلار بریم بخریم

قبلا بحث شده ولی باز هم این حرف مناسب نیست اون نمی خواد که به ما نفروشه اصلا براش موضوع شخصی نیست . یک روز بلند نشده بگه من به این منطقه نمی فروشمش بلکه ما نمی خوایم هیچ کسی به ما بفروشه .

دزدی دزدی هست و اصلا هیچ فرقی نداره به نظرم ما داریم نظم رو بهم می ریزیم منظورم در بازار نرم افزار هست حالا یکی از یک شهرستان کوچیک در مازندران چه یک کمپانی در آلمان با دزدی یعنی داریم می گیم برنامه نویس تولید نکن .

وقتی می شه با ۱۰ دلار یک آموزش خرید چرا باید دزدی کرد من هنوز نتونستم درک کنم این موضوع رو

منظورم منم این نیست که قضیه ی شخصی هست و این ها همشون میخوان ما مارو تحقیر کنن ولی خب قبول کنیم به بازار ایران اهمیتی نمیدن(چون خیلی خیلی کوچیکه). یه مورد جالب من چند وقت پیش دیدم Eric Normand (اگه فامیلشو درست نوشته باشم ایشون از خوبای کلوژر هستن) به کشور های مختلف تخفیف های مختلف میداد مثلا به ایران (وکشور هیا مشابه ایران) شصت درصد و به کشورهایی مثل فرانسه بیست درصد این یعنی به بازار ما هم اهمیت میده

به نظر من دزدی نیست چون مارو اصلا جزو بازار خودش به حساب نمیاره(مثل Udemy) پس توقع سودی هم از ما نداره بعدشم چیزی ازون کم نمیشه(جنس فیزیکی نیست)

به نظرم در مورد MVT چند تا سایت ببینید خیلی ساده متوجه طریقه‌ی عمل کردن جنگو میشین . کجاست مشکلتون الان ؟

اینجا میتونید راحت کمک بگیرید

گسترش مدل User با استفاده از One to One Link :disappointed_relieved::disappointed_relieved:
ممنون میشم کمک کنید

واقعیتش دیدم ولی سوالی پرسیدید که توضیح نوشتن براش از دسته من خارجه ، میتونید از pycharm استفاده کنید و هر فانکشنی که متوجه عمل کردش نشدین روش Ctrl+B بزنید و سورسش رو مطالعه کنید حتما کمک میکنه

چندین بار این موضوع رو دیدم ولی واقعیت همینی که رایگان دانلود میکنیم درسته ( در این منطقه جعرافیایی ) همه جوره کارهامون مشکل داره حالا با خرید قانونی و غیر قانونی مشکلی حل نمیشه و حتی دردی هم درمان نمیکنه هیچ تو این وضعیت جیبمون هم خالی میشه !

منابعی که به شخصه ازشون استفاده کردم:
کتاب Two Scoops of Django 1.11
داکیومنت جنگو(https://docs.djangoproject.com/en/2.1/)
ویدیو های Max Goodridge:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLw02n0FEB3E3VSHjyYMcFadtQORvl1Ssj

دوست بزرگوار و خوب سلام :rose:
با نهایت احترام با فرمایشاتتون مخالفم :slight_smile:

یه خواهش ازتون دارم اگه خودتون این کارو می کنید حداقل پیشنهاد انجام این کار رو به دیگران ندید :rose:

باید اعتراف کنم چند سال پیش من هم به صورت غیر قانونی نرم افزار - فیلم و کتاب و … دانلود می کردم از همین سایت هایی که خودتون بهتر می دونید مثل پی سی دانلود یا سافت ۹۸ همینطور تورنت و … برای اینکه عذاب وجدان نداشته باشم فهرستی از توجیهات و دلایل عجیب و غریب و غیر منطقی رو می ساختم که کارم اشکالی نداره ولی در واقع به خودم دروغ می گفتم… چون مثل آب خوردن میشد به صورت قانونی اون ها رو بخرم.
یه بار به نویسنده کتاب های 4000 Essential English Words (آقایPaul Nation) ایمیل زدم که من این کتاب ها رو از سایت فلان رایگان دانلود کردم آیا واقعا این کتاب ها رایگانه و میشه بخونمشون؟ جالب بود که خیلی زود از طرف انتشارات جواب ایمیلم رو دادند و ازم خواهش کردند از آمازون کتابشون رو بخرم و کاملا بدون تعارف گفت اصلا راضی نیست که کتاب هاش رو رایگان بخونم…
ببخشید طولانی شد…

منابعی که دوستمون معرفی کردند عالیه…
مطمئن باشید همینا کارتون رو واقعا راه میندازه فکر نکنید موفقیتتون صرفا در گرو دانلود رایگان کتاب های آمازون یا فیلم های udemy هست…

پس انشالله اگه یه روز محصولی تجاری رو وارد بازار کردید اول من می خرمش (اگه توی اینترنت بود رایگان دانلودش می کنم!) و بعد میزنمش روی فلش و در اختیار دوستام قرار میدم :hugs::wink: (شوخی…)

معلم زبان ما توی مدرسه این کتابو باهامون کار میکرد!

به مرجع تقلیدم نامه زدم گفت نمیشه بدون رضایت صاحب اثر

آقا شهریار (@shahryarjb) عاشق سایت یودمیه :slight_smile: اگه بهشون پیام خصوصی بدید بهترین راه خرید این ویدئو ها رو میگن…
کلماتی مثل <پرداخت بین المللی> <صرافی آنلاین> و … رو سرچ بزنید کلی سایت میاد… (اسم نیاوردم تبلیغ نشه!) با یه کارمزد خیلی کم ویدئو ها رو در اختیارتون قرار میدن…

اگه تازه وارد جنگو شدین این سری آموزش خیلی عالیه @hamidb14
https://www.youtube.com/playlist?list=PL6gx4Cwl9DGBlmzzFcLgDhKTTfNLfX1IK
فقط این که مخصوص مبتدی هاست یعنی کسی که تا حالا جنگو کار نکرده